G.Saray'a TT Arena müjdesi!

 • 2 Kasım 2010
 • 947 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısından itibaren maçlarını Türk Telekom Arena'da oynayacak olan Galatasaray'da kombine patlaması yaşanıyor.
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Galatasaray, Süper Lig'in ikinci yarısında yeni stadına kavuşacak. Zira yönetim, futbolcular ve taraftarlar, yılan hikayesine dönen stat konusunun mutlu sonla noktalanması için sabırsızlanıyor. Bu sabırsızlık, Türk Telekom Arena kombine satışlarına da yansımış durumda.
  Sarı-kırmızılı taraftarlar, 40 gündür sadece GS Bonus kart sahiplerine hak tanınmasına rağmen kombinelere büyük ilgi gösterdi. Kulüpten alınan bilgiye göre, genel satışın başladığı gün itibariyle toplam 13 bin kombine satıldı. Bu da 30 bin hedefine rahatlıkla ulaşılacağını gösteriyor. Nitekim 1,5 yıllık kombinelerde, 1 Şubat 2011 tarihine kadar satış sürecek.
  Şu ana kadar hedeflenen rakamın üzerine çıkan yönetim, gelinen tablodan oldukça mutlu. Kulüp yetkilileri, kale arkasında bazı bölümlerin tamamının satıldığını açıkladılar. Pegasus 1, Pegasus 4, Güney 1 kombineleri biterken, Güney 4 kombinelerinde satış oranı yüzde 95'e yaklaştı. Diğer bölümlerde ise yüzde 50'nin üzerine çıkıldı.
  Öte yandan, 157 locanın hepsinin alıcı bulduğu Türk Telekom Arena'da, VIP koltuk satışının da 5 bin civarında olduğu bildirildi.
   


  Yazan: Burak
 2. Harbiden Mükemmel olmuş :D Oluyor diyelim :)
   
 3. Wooow süper :)
   
 4. ıste bu yaw. harıkaaa​
   
 5. En eski stad bizde kaldı :ehe
   
 6. Güzel güzel :)
  Ama Türkiye'de saraçoğlundan başka stad tanımam :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 04:27