G.Saray istedi değeri ikiye katlandı

 • 26 Ekim 2010
 • 344 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Rumen futbolcu Gabriel Torje'nin G.Saray'a geleceği iddialarına şu andaki takımının teknik direktörü ilginç bir yorum getirdi.


  Hagi'nin 4 yıl önce keşfettiği Rumen futbolunun son gözdesi Gabriel Torje'nin Galatasaray'a geleceği iddiaları için hocası Andone "G.Saray, 6 milyon Euro vermez. Almanlar daha şanslı" yorumunu yaptı
  Galatasaray'ın devre arasında yapacağı takviyeler için Hagi- Tugay Kerimoğlu ikilisinin bir ay sonra yönetime rapor vereceği öğrenilirken, Rumen teknik adamın vatandaşı Gabriel Torje'yi sarı-kırmızılı takıma getireceği iddiaları için genç yıldızın teknik direktörü Ioan Andone, "Çok zor" yorumunu yaptı. Dinamo Bükreş Teknik Direktörü Andone, "Hagi'nin Torje'de çok büyük emeği var. Torje, Rumen futbolunun geleceği. Devre arasında onu iyi bir rakama satmak istiyoruz. Ancak 6 milyon Euro'nun Galatasaray'a yüksek geleceğini düşünüyorum. Hagi de takımı yeni teslim aldı. Önce eksiklerine bakacaktır. Alman kulüpleri de Torje'yi istiyor" dedi. 21 yaşındaki Torje'yi Hagi, 2006'da Poli Timişoara'da A Takım'a almıştı.
  RİBERY GİBİ
  2006 yılında Poli Timişoara'da Hagi yönetiminde parlayan Torje, Dinamo Bükreş'te yıldızlaştı. İki kanatta da görev yapan ve Ribery'e benzetilen Gabriel Torje, 21 yaşında.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 07:04