G.Saray: Forma Aveanın mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
G.Saray: Forma Avea'nın mı?


G.Saray'ın merakla beklenen 100. yıl formaları taraftarı böldü. Beğenen de var, beğenmeyen de. Herkesin üzerinde uzlaştığı tek konu ise forma üzerindeki avea logosunun çok abartılı olması.


***

Avea niye büyük?

Amacına ulaştı
Sarı-kırmızılı camianın merakla beklediği 100. yıl formaları salı günü arz-ı endam etti. 1 Nisan'da store'lardaki yerini alacak formalar tartışmaları da beraberinde getirdi. Çok beğenenler de var, yakasından, karmaşık yapılmasına kadar eleştirenler de. Ama herkesin üzerinde birleştiği bir konu var: GS logosunun üzerine binen kocaman avea reklamı.

Yönetim takmadı
100. yıl formasında, hem de büyük bir şekilde yer almayı başaran avea, tartışmaların göbeğinde yer alarak ismini konuşturmayı başarırken, bu durumun forma satışlarını nasıl etkileyeceği ise bilinmiyor. Yönetim ise tartışmaların uzağında, "İyi para kazanıyoruz. Logonun büyük olması normal" görüşünde. Bakalım formalar beklenen ilgiyi görebilecek mi?
 


Gokhan43

Gokhan43

Üye
Forma 100.yıl altında uretildigi icin Gsli taraftarlar alacaktır.Ama avea klogosu formaya EKSİ bir tip kazandırmıs...
 

cosmokramer

Üye
adamlar para veriyor, sponsor oluyor, tabiiki reklam koyacaklar...

şahsi fikrim öyle kocaman bir logo olmasa daha iyi olurdu...

forma satışını etkilemez, hem 100. yıl,
hem de ben ve benim gibi birçok Galatasaraylı daha önce de defalarca avea veya başka reklamlar içeren formaları aldık, almaya da devam ederiz...
çünkü avea forması değil o, Şanlı Galatasaray forması...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt