G Mail Hesabımda

Sponsorlu Bağlantılar

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
G Mail Hesabımda
google chromede ki yer imlerini saklayabilirmiyim ? mümkün mü böyle bir şey. programı silip tekrar yükleme gibi bir durum olursa eğer.

Uhops

Uhops

Üye

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Uhops

Uhops

Üye
marist

marist

Üye
Evet bunun için Google hesabı alacaksın ve bilgilerini senkorize edeceksin. chrome imlerin, bilgilerin servere kaydedilir. Chromeyi kaldırıp yeniden yüklediğinde oturum açman yeterli olacak. Ve + mesela cafeye gittin yer imlerin lazım oldu diyelim orda oturum açarsan yer imlerin gelir ama sonra açık bırakma hesabını. Aynı opera link gibi.Evet bunun için Google hesabı alacaksın ve bilgilerini senkorize edeceksin. chrome imlerin, bilgilerin servere kaydedilir. Chromeyi kaldırıp yeniden yüklediğinde oturum açman yeterli olacak. Ve + mesela cafeye gittin yer imlerin lazım oldu diyelim orda oturum açarsan yer imlerin gelir ama sonra açık bırakma hesabını. Aynı opera link gibi.

Uhops

Uhops

Üye
Evet bunun için Google hesabı alacaksın ve bilgilerini senkorize edeceksin. chrome imlerin, bilgilerin servere kaydedilir. Chromeyi kaldırıp yeniden yüklediğinde oturum açman yeterli olacak. Ve + mesela cafeye gittin yer imlerin lazım oldu diyelim orda oturum açarsan yer imlerin gelir ama sonra açık bırakma hesabını. Aynı opera link gibi.Evet bunun için Google hesabı alacaksın ve bilgilerini senkorize edeceksin. chrome imlerin, bilgilerin servere kaydedilir. Chromeyi kaldırıp yeniden yüklediğinde oturum açman yeterli olacak. Ve + mesela cafeye gittin yer imlerin lazım oldu diyelim orda oturum açarsan yer imlerin gelir ama sonra açık bırakma hesabını. Aynı opera link gibi.
Bu senkronizasyon otomatik mi oluyor yoksa kendimiz mi yapıyoruz?

marist

marist

Üye
Ben ayarlardan yapmıştım, otomatik olduğunu sanmıyorum ama bir kere yaptın mı yeni yer imi eklersen otomatik yapar tabi hesabın açıksa.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar anladım olayı

marist

marist

Üye
Rica ederim.

Üst Alt