G-14 Zirvesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
G-14 Zirvesi
Canaydın G-14 zirvesinde R.madrid Barça Milan gibi takımların başkanlarıyla futbolun gelecegini konuşacak
G.Saray içinde bulunduğu ekonomik krize ve bu sezon Avrupa kupalarında yer almamasına rağmen Avrupa'nın sayılı kulüpleri arasındaki saygınlığını koruyor. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, G.Saray'ın UEFA Kupası'nın kazanmasının tesadüf olduğunu söylemesinin üstünden bir hafta geçmeden Avrupa'dan gelen bir mektup sarı-kırmızılıların başarılarını adeta tescil etti. G.Saray, Avrupa'nın önemli kulüplerinin oluşturduğu G-14 Kulüpler Birliği'nin toplantısına davet edildi. Davete ilişkin kulüpten yapılan açıklamada "G.Saray Başkam Özhan Canaydın, G-14 Genel Müdürü Thomas Kurth tarafından gönderilen mektupla, 17 Mayıs'ta Lizbon'daki konferansa davet edildi" ifadelerine yer verildi.

Toplantı 17 Mayıs'ta
R.Madrid, Milan, Ajax, Liverpool, Juventus, B.Münih, Inter, Barcelona, M.United, B.Dortmund, Eindhoven, Porto, Marsilya, PSG, Arsenal, Leverkusen, Lyon ve Valencia'dan oluşan G-14'ün toplantısı ise 17 Mayıs'ta.

30/04/2005 vatan gazetesi

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ulkemizi temsil edecek bir takım olması cok iyi..Ve bu da Galatasaray..

G-14 zirvesinde ulkemiz adına GS olması beni cok sevindirdi..Herhangi bir Türk takımı olsaydı da boyle sevinecenktim...

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by Gokhan43@Apr 30 2005, 11:15 AM

G-14 zirvesinde ulkemiz adına GS olması beni cok sevindirdi..Herhangi bir Türk takımı olsaydı da boyle sevinecenktim...
[post=42618]Quoted post[/post]​

Bir GS li olarak keşke her FB li , her GS li senin gibi olsa diyorum
;;) Fair play ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bizde böyle diyoruz her yerde Fair Play olsun diyoruz ama ... :huhu:

aliekmel

Üye
Bir fenerli olarak Galatasarayı tebrik ederim

Üye
Originally posted by aliekmel@Apr 30 2005, 11:46 PM
Bir fenerli olarak Galatasarayı tebrik ederim
[post=43350]Quoted post[/post]​

Genelde forumlarda gs fb kavgası çok oluyor ama sitede yok ne güzel ... senide tebrik ederim ;;) :oke:

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
bende seni tebrik ederim :iyi: ama mustafakarasan bu topicgi görmemiş ondan dolayı kavga yok topicte :) ;) :iyi:

cosmokramer

Üye
Originally posted by mayday_@May 2 2005, 02:23 PM
ama mustafakarasan bu topicgi görmemiş ondan dolayı kavga yok topicte :) ;) :iyi:
[post=44244]Quoted post[/post]​

katılıyorum...

tutirish

Üye
aziz başkan
fb yi gs den önce sokmak istiyodu G-14 e ama
kısmet değilmiş
belki bu da tesadüftür? :eksi:

Üye
Originally posted by mayday_@May 2 2005, 02:23 PM
bende seni tebrik ederim :iyi: ama mustafakarasan bu topicgi görmemiş ondan dolayı kavga yok topicte :) ;) :iyi:
[post=44244]Quoted post[/post]​

mustafayıda oyle kabullenırız gelsın bakalım ;;) ;)

massut

massut

Üye
Originally posted by Gokhan43@Apr 30 2005, 11:15 AM

[post=42618]Quoted post[/post]​
İşte gerçek bir fenerbahçeli. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Fenerbahçeli'likten ziyade gerçek bir futbolseverim. ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt