FW Üreticilerinin Dikkatine !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
    Konu Sahibi
FW Üreticilerinin Dikkatine !!!!
Öncekilikle bu konuyu açmam gereken yer burası değil fakat son zamanlarda bu konu iyice baş ağrıtır oldu çıkarılan fwlerin hepsi birbirinden başarılı fakat bi sorun var smslerin bazıları 1 saat geç gelmiş gibi gösteriyor bu ve bu konularıda dile getirdik kimseden ses çıkmadı buradan görüp ilgilenirsiniz diye düşündüm ben eylül yada ekim gibi sunrise kurmuştm böle bi sorun yoktu aralıkta bi fw kurdum ve o gün bugn hiç bir fw düzeltmedi sadece orjinal fwde bu sorun yok diğer xpeed,eliminsekiz,utk4n,sunrise gibi fwlerin hepsinde bu sorun var.

power-b

Üye
CFW hiç kullanmadım ama bu tip şikayetlerin yaşandığını çok gördüm. boşuna nokia original FW yapmıyor. orjinal fw daha iyidir :oke:

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
    Konu Sahibi
CFW hiç kullanmadım ama bu tip şikayetlerin yaşandığını çok gördüm. boşuna nokia original FW yapmıyor. orjinal fw daha iyidir :oke:

FW kurarsan bi gün gerçekten anlarsın ne kadar kolaylk sağülandığını ve güzel olduğunu şuan bütün fwlerin tek sorunu bu.

NomadCRY

NomadCRY

Üye
Merhabalar Sunrise'ın yapımcısı olarak yazıyorum

C6 yazılımlarındaki hatalar birbir düzeltilmektedir.Ve şu anda kalan tek sorun budur.Onun dışında C6 yazılımında bir hata kalmadı.Klavyenin sensörle dönmemesi olayını da düzelttik ama bu saat sorununu çözemedik.

Yalnız şunu söylemeliyim ki bu sorun telefondan telefona değişiyor bazı telefonlarda bu sorun olmuyor mesela bende.

Bu sorunu da en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağız inşaallah.

Saygılar.

--------------- Ekleme ---------------

Sunrise yazılımımda bu sorun dışında başka hiçbir sorun bulunmamaktadır bilip bilmeden konuşmayın burada bir tane CFW kurun ve görün bağımlılık yapar CFW telefonu çok daha güzelleştirir yeni telefon almış gibi olursunuz.

Hiç CFW kullanmayan biri olarak böyle bir yorum yapıyorsunuz ya en çok ona gülüyorum:aha:

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
    Konu Sahibi
Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim inş en kısa zamanda düzelir çünkü sunrisedan çok memnunum

power-b

Üye
Merhabalar Sunrise'ın yapımcısı olarak yazıyorum

C6 yazılımlarındaki hatalar birbir düzeltilmektedir.Ve şu anda kalan tek sorun budur.Onun dışında C6 yazılımında bir hata kalmadı.Klavyenin sensörle dönmemesi olayını da düzelttik ama bu saat sorununu çözemedik.

Yalnız şunu söylemeliyim ki bu sorun telefondan telefona değişiyor bazı telefonlarda bu sorun olmuyor mesela bende.

Bu sorunu da en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağız inşaallah.

Saygılar.

ek bir yazı: bu yorumum sinirli halimle yazıldı ve bu sinirin sebebi siz değilsiniz. siz inanıyorum yaptığınız yorumu içten yaklaşarak yazdınız. ortamı germemek amacıyla bu eki sundum.

saygı ve sevilerimle herkesten özür dilerim...

ek yazı: bu arada bu yorumum sinirli bir halimle yazıldı. sizi de kırmak istemem belki sizde içten yaklaşımınız ile o yorumu yapmışsınızdır yinede size saygılarımı sunarım....

teşekkürler affola...

--------------- Ekleme ---------------

Sunrise yazılımımda bu sorun dışında başka hiçbir sorun bulunmamaktadır bilip bilmeden konuşmayın burada bir tane CFW kurun ve görün bağımlılık yapar CFW telefonu çok daha güzelleştirir yeni telefon almış gibi olursunuz.

Hiç CFW kullanmayan biri olarak böyle bir yorum yapıyorsunuz ya en çok ona gülüyorum:aha:

sevgili kardeşim!

ben seni sinir edecek bir yazı mı yazdım hı? yok bilip bilmeden falan filan. kendi telimde kullanmadım evet bundaki ayıp nedir size sorabilir miyim?

Lanet olsun dostum bak ben sadece kendi yorumumu dile getirdim. BeN orijinal FW den memnunum (v52.0.007) her bokumu halledebiliyorum kusura bakma ama biraz abes bir yazı yazdım. EVET her bokumu hallediyorum. müzik-radyo(rds dahil)-sertifika-web-vs...

ben bu hizmetleri alabiliyorsam eee?

kullanana sormalı....

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Herkesin görüşü kendine arkadaşım polemik çıkarmaya gerek yok mesajını düzeltirsen sevinirim

power-b

Üye
kusura bakmayın bu yorumu sinirli bir halimde yazdım sinirimin sebebi aslında siz değilsiniz birden o yorumu görünce patladım. şu an düzeltemediğim için ayrı yazıyorum. öncelikle sizlerden özür diler saygılar sunarım. ve inanıyorum ki o arkadaşımız da içten bir şekilde yorum yaptığına inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt