Front Page Yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbianboy

Üye
    Konu Sahibi
bu front page ne oldu programa etkinleştirme sihirbazı çıkıyor bu ne işe yarıyor??oraya 7 basamaklı 6 tane sayı girme gerekiyor o ne öyle yardım lütfen hemen lazım
 

damadada

Üye
anı şey benim de başıma gelmişti arkadaşım eğer varise yüklediğin ofis cd keyini gir yok ise adeve taraması yep herşey yoluna girecek inan bak bi çakışma yaşıyordur doğal olarak programların anlatabildiysem ne ala kalsaglıcakla takma kafanııı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt