[Fringland Ltd.] fring v7.01(23) Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

hüseincan

Üye
oncekı telefonum n97 idi suanda telefonu degıstırdım e5 aldım fring i buna yuklemeye calıstım ama telefon numaramı ve ulke kodunu sormadan ılerıye gıdemedı orda takılıp kalıyo

- - - Eklendi - - -

bana bı yardım edin arkadaslar durum onemlı kuramadım fringi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nete bağlımı telefon o dediğin ekranda sana sms gelecek ondan sonra devam edecektir

umudumvar1

Üye
sertifika hatası veriyor. Bu symbian telefonlarını desteklemiyor mu ¿

gardi

gardi

Üye
oncekı telefonum n97 idi suanda telefonu degıstırdım e5 aldım fring i buna yuklemeye calıstım ama telefon numaramı ve ulke kodunu sormadan ılerıye gıdemedı orda takılıp kalıyo

- - - Eklendi - - -

bana bı yardım edin arkadaslar durum onemlı kuramadım fringi

o sorun bendede var kyıt gişimlri aşıldı diyor.buyuk ihtial fring sunucusuyla alakalı dünya genelinde var facebooktan fring sayfasından bakabilirsin

umudumvar1

Üye
o sorun bendede var kyıt gişimlri aşıldı diyor.buyuk ihtial fring sunucusuyla alakalı dünya genelinde var facebooktan fring sayfasından bakabilirsin

Evet aynı sorun bende de var arkadaşlar ya çözüm bulan varsa yazsın mutlaka

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bunun la ilgili konu açıldı galiba fringin bir kaç dosyasını silip giriş yapılabilir

umudumvar1

Üye
[fringland ltd.] fring v7.01(23) symbian^3 unigned türkçe - maxipda

fring ile fring kullanan kişileriniz ile web üzerinden sesli veya videolu görüşmeler yapabilirsiniz. Eğer fring konturu alırsanız siz web üserinden istediğiniz bir ev veya cep numarasını arayabilirsiniz karşınızdakinin fring kullanması gerekmiyor.

Dil dosyası %90 türkçedir ve en kısa zamanda tamamlanacaktır.

arama özellikleri
* sesli arama ücretsizdir internet paketiniz veya wifi ile bağlı olmalısınız karşıdaki kişi de fring yüklü olmalı ve açık olmalı
* video arama ücretsizdir internet paketiniz veya wifi ile bağlı olmalısınız karşıdaki kişi de fring yüklü olmalı ve açık olmalı
* fringout arama ücretlidir fring konturünüz olmalı karşınızdaki kişi de fring olması gerekmiyor. Herhangi cep ve ev numarasını arayabilirsiniz.
* şebeke arama ücretlidir. Standart kontürünüzü kullanır. Istediğiniz ev veya cep numarasını arayabilirsiniz.

Yenilikler
-fring üye olmanız gerekmiyor tek yapmanız gereken telefon numaranızı girmek (whatsapp gibi)
-msn hesabı ve diğer sosyal ağ hesapları artık desteklenmiyor.
-sade basit arayüz

türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

hata veya eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...
sertifika hatasi veriyor. !!!

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunu hackle

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bunun için konular mevcut modifikasyon bölümüne bak orda sistemine göre anlatımı ve dosyaları bulabilirsin

umudumvar1

Üye
bunun için konular mevcut modifikasyon bölümüne bak orda sistemine göre anlatımı ve dosyaları bulabilirsin

Hack işlemini yaptım ama yine aynı sonuç.

- - - Eklendi - - -

Hack işlemini yaptım ama yine aynı sonuç.

- - - Eklendi - - -

Tamam sertifika hatasını hallettim fakat uygulamayı aç diyorum ama hiç bir hareket yok açılmıyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonu bir kere kapatıp aç

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:hmmm

noss_bar

noss_bar