FreeMyApp ile App Store'deki ücretli uygulamaları ücretsiz indirin!

Sponsorlu Bağlantılar

koc61

Üye
    Konu Sahibi
FreeMyApp ile App Store'deki ücretli uygulamaları ücretsiz indirin!
Konu işlevliğini ve güncelliğini yitirdiği için yeni bir konu açtım, bu sisteme oradan daha detaylı şekilde bakabilir/kullanabilirsiniz. https://www.maxicep.com/forum/konu/free-my-apps-ile-ucretsiz-itunes-gift-cardi-alin.852253/

FreeMyApp ile ücretli uygulamaları ücretsiz indirin!

Arkadaşlar elimden geldiği kadar sade anlatacağım FreeMyApp ile ücretli uygulamaları ücretsiz indirebiliyoruz.Bu nasıl mı oluyor.Cihazıma herhangibi bir zarar verici veya Apple tarafından onaylanmamış işlem yapmıyoruz!

FreeMyApp'nin bize indirmemizi önerdiği sponsor uygulamaları indirerek kredi topluyoruz sonrasında bu kredilerimizle iTunes Gift Card kodu alıp hesabımıza giriyor yapmanız gereken işlemleri hemen size anlatıyım.Bu arada dediğim gibi güven konusunda herhangibi bir sıkıntınız olmasın kendim birçok uygulamayı böyle satın aldım.Arkadaşlarımda aynı şekilde

1.Adım

Altta verdiğim linke telefonumuzdan giriyoruz (iPhone/iPod Touch/iPad)

(Linki Safari'de daha rahat yazın diye Google Short URL ile kısalttım)

Siteye verdiğim linkten girdikten sonra karşımıza böyle birşey çıkıcak onaylıyoruz.

2.Adım

Onayladığımız şeyden sonra böyle birşeyi yüklememizi isteyecek dediğim gibi herhangibi bir sorun yok.Gördüğünü gibi yeşil Güvenli logosuda çıkıyor.Bunuda kuruyoruz.

3.Adım

Ardından ana sayfaya geri dönüp gösterilen uygulamalardan birine giriyoruz,bizi sponsor uygulamanın App Store sayfasına yönlendiriyor.Ordan uygulamayı kuruyoruz ve ardından uygulamada biraz zaman geçiyoruz (30 saniye yeterlidir)
ardından Safari'ye geri dönün ve sayfayı yenileyin kredini gelmiştir böylece Gift bölümünden istediğiniz miktardaki iTunes Gift Card için gereken puanı biriktirin(Hemen olmaz ara ara girip bakın yeni uygulama gelmişmi indirin krediniz gelsin) Gift bölümünden kodunuzu alırsınız.

Gördüğünüz gibi bu kadar basit!

Son düzenleme:

gokkurt

gokkurt

Üye
Kredi aldıktan sonra uygulamaları kaldırsak sorun çıkarmaz heralde?

- - - Eklendi - - -

Kredi aldıktan sonra uygulamaları kaldırsak sorun çıkarmaz heralde?

distakjo

distakjo

Üye
enroll uyarısı bende çıkmıyor ne yapmam gerek? yoksa ios6 da çalışmıyor mu?
Lanet olsun ios 6 ya geçtik untethered jailbreak hala çıkmadı sap gibi ortada kaldık ya.

Hah oldu. Saolasın kardeş.

nofx

Üye
Telefonun IDsini paylaşmamızı neden istiyor program ?

muratmu87

Üye
eyw kardes saolasın ya

enesnadir

Üye
bilgisayara itunesi yükleyin cihazı usb yuesbi ile baplayın bilgisayara yazılım güncellemeyi geri al yapın ben yaptım oluyo

koc61

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayara itunesi yükleyin cihazı usb yuesbi ile baplayın bilgisayara yazılım güncellemeyi geri al yapın ben yaptım oluyo

Bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu :) Zor bir kuruluma sahip değil.

Ek olarak Telefon ID'sini istemesi hakkında bir fikrim yok,ama kötü birşey olmadığını sanıyorum.Kaç aydır düzenli olarak kullanıyorum ve birçok uygulamayı bu sistem sayesinde aldım.Herhangibi bir olumsuz durum yaratmadı bana.

Üst Alt