Free-iSMS v1.08 Turkish For S60v5 (5800) SymbianOS9.4 Fu*ll Unsigned (Süper Mesajlaşma) By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
vallah 1.10 hiç olmadi yazdiğin tüm uygulamari yaptim :) ama olmadi ben bu 5800 sinir oldum eğer bu Programi yine bir gözden geçirirsen yine yaparsan vallah Çok İyi olur çünkü 5800 için en iyisi bu 1.08 olani. şu anda ingilizcesni kullaniyorum surumu türkçeleştirmeye çaliştim x plore programi apps dosyasini göstermedi R..../apss dosyasi yok :) bi gözden geçir vallah bu konuda sen çok iyisin vaktim olsa ben Türkçeleştirecem ama baktim Oho :) kafa kalmaz sen bu konun uzmanş olduğuna göre yaparsin . Yaparsan helal olsun yapmasan canin sağ olsun paylaşimlarin yeter :)

Eyvallah sende saol ama elimde symbian lsletim sistemine sahip bir cihazim yok kardes, BlackBerry alinca symbian isletm sistemiyle ugrasamiyorum artik Yoksa seve seve hallederdim sorununu. Usb kablosuyla cihazini pcye baglarsan resource/apps klasorunu kolaylikla gorebilirsin.

LEIRSAK666

Üye
neyse :) Tamam Yok ben Telefon havizasine direk kuruyorum daha hızlı çalişsin diye. Diğer şekilde de Kurdum denedim yine olmadi Diyorum ya en iyis 1.08 olani :) ilgin için teşekkürler.. Ama Yine telefon değiştirecek olursan sana tafsiye V3 Saybian..

higlift

higlift

Üye
proğram süper kullanıyorum türkçr olunca daha iii

alone45

alone45

Üye
yunus emre arkadasım 5800 v50 kullanuyorum burdaki sertikalanmıyor diğer konudakini kurdum ama malesef tükçe olmuyor dil dosyası bozuk diyo bi bakarmısın rica etsem.

estomb

Üye
teşekkürler...
bunun sertifikalı olanını bulmam lazım

mUsTaFazOrLu

Üye
eline saglı guzel olmuz

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
yunus emre arkadasım 5800 v50 kullanuyorum burdaki sertikalanmıyor diğer konudakini kurdum ama malesef tükçe olmuyor dil dosyası bozuk diyo bi bakarmısın rica etsem.

1.11 surumunun oldugu konuda 5800 icin 1.10 surumu var birdee onu dene kardes

jachagkall

jachagkall

Üye
imobile dan sertifikalayın ve kurun gayet güzel tıkır tıkır çalışıyor teşekkürler hata falan almadım

kutaykut

kutaykut

Üye
tsk ederm ...

kupapapazı

Üye
Arkadaşlar ben teli helloox2 yardımıyla hackladim bu programı da yüklerken sıkıntı yok ama mesaj yazarken smiley ekleme de bi problem var. Bendeki telefon 5800. * tuşuna bastığımda smileyler açılmıyor bilginize.

sdatryki

Üye
imobile dan sertifikalayın ve kurun gayet güzel tıkır tıkır çalışıyor teşekkürler hata falan almadım

ben E71 kullanıyorum nasıl sertifikalıyabilirim? Sürekli sertifika hatası veriyor. Yükleyemiyorum.

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

oguzhankaraca

Üye
Program hatalı

tekin89

Üye
ben bu prgramı yukledım çokda memnundum telefonum 5800 we c6 hackli yanlız bır sure sonra telefonum arızaladı kapandı açılmadı 3 gun sonra tel açıldı yanlız tekrar kapatıgımda bır sure açılmıyordu yıne programla bır baglantı kurmadım once ama sanırım hata olustu dedım prgramı sılınce tel duzeldi tekrar yukledım ama aynı sorun tekrarladı bende prgramı komple sildım we tekrar yuklemedım suan telde hiç bır sorun yok acaba neden olabılr bu prgramın tr harici dıger prgramlarında aynı sorun u yasamadım ama tr versıyonunda boyle bır hata olustu

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

sweethome055

Üye
hıc bır sekılde sertıfaklnmıyor

mc.a

mc.a

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

orda 6 mesaj gözükse bile 2 mesaj gidiyor . Yani normalde kaç sms e denk geliyorsa o kadar gidiyor . Ordaki 5 i 6 yi baz almıyor

hwesta2001

Üye
orda 6 mesaj gözükse bile 2 mesaj gidiyor . Yani normalde kaç sms e denk geliyorsa o kadar gidiyor . Ordaki 5 i 6 yi baz almıyor

Evet onu fark ettim. Beni sorunum gönderdiğim uzun mesajların alıcıya yarım gönderilmesiydi. Ama hallettim. En son versiyon yerine daha eski sürümlerinden birini kurdum oldu. V1.19da yaşamıştım ben sorunu. Suan v1.12 kurulu. Bu versiyonda bir sorunum yok.

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
ingilizce sürümde zamanlanmış mesaj var fakat türkçe sürümde bulamıyorum benımmı yanlısım var

ufukbadir

Üye
free derken mesajlar ücretsiz mi

Üst Alt