Yardım Fp2 Galeri Ön Belleği Private nin Altında Hangi Klasördedir?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 Galeri Ön Belleği Private nin Altında Hangi Klasördedir?
Kısa Olarak :sirit: : Fp2 Galeri Ön Belleği Private nin Altında Hangi Klasördedir?

Uzun Olarak (A) : Fp2 Galeri Ön Belleği Private nin Altında Hangi Klasördedir? Evet Arkadaşlar Daha Öncedende Bu Soruyu Sormuştum Fakat Bana Fp2 de Ön Bellek E Ye Alnmştir Dediler Fakat Alakasi Yok.Bu Sene Köye Gittim Telefonun C Hafizasinda 700 Kusur Boş Yer Vardi 3 Haftaya Galeride 13.000 Resmi Gördüm Fakat Bu Seferde C Deki Boş Alan 350 Mbye Kadar Düştü Hard Format Attım Hafıza Kartını Tekrar Taktim Bu Sefer Yine Doldu 700 Mbden Yine 350 MBye Düştü Boş Olan Bu Sefer Flash Attım Telefona 13.000 Resmi Başka Bir Karta Aktardım Tekrar Taktim Boş Yer Azalmadi 13.000 Resmin Üstüne Taşidıkdan Sonra +3.000 Resim Daha Çektim Ankaraya Geldim ve Bu Konunun Neden Olduğunu Bulup Çözüme Kavuşturacaktım Fakat Yine Buradan Olumsuz Cevaplar Alınca Bıraktım Yok Webdendir Yok Başka Şeylerdendir Demişlerdi Bende Napim Uğraşmadım Bu Sefer FWYe Tarayıcı Belleğini E Taşidim Amma Velakin Dün Timelapse Yapayım Dedim Oda Buyrun Bu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Neyse Telefonun C Sinde 712 MB Boş Yer Vardı Timelapse Yaptım 2.100 Küsür Resim Çektim Resim Çekmeyi Sonlandırdım ve C Deki Boş 677 MBye Düştü Şimdi Bu KLasörün İsmini Verebilecek Olan Varmi :mahcup:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
C:/private/10281E17/[200009f3]metadata.sq bu dosya galeri önbelleği olmalı, görev yöneticisi uygulaması ile sqlserver.exe işlemini sonlandırıp "metadata.sq" dosyasını silmen gerek ve yeniden başlatmak :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
C:/private/10281E17/[200009f3]metadata.sq bu dosya galeri önbelleği olmalı, görev yöneticisi uygulaması ile sqlserver.exe işlemini sonlandırıp "metadata.sq" dosyasını silmen gerek ve yeniden başlatmak :)
Deniyorum Hemen :thumbup:
Uygulamayı Sonlandıramiyorum :ah
Sanırım Ön Bellek Dosyasıda Bu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
jbak yada task killer miydi ismini hatırlayamadığım eski bir uygulama sonlandıracaktır

Son düzenleme:
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
jbak yada task killer miydi ismini hatırlayamadığım eski bir uygulama sonlabdıracaktır
qoosytem Sonlandırmadı Şahsen Şaşirdım :utan Onlar İle Deneyeyim Birde :utan
jbak yada task killer miydi ismini hatırlayamadığım eski bir uygulama sonlandıracaktır
Evet İşe Yariyor Dostum O Dosyaymiş Peki Şimdi Son 2 Sorum Bunu Mod Halinde Depoya Atamazmıyız? Birde Atamazsak Yada Atarsak Forumda Konu Varmi Bu Konu Olarak Açılmali Bence Yada Ben Açayim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
qoosytem Sonlandırmadı Şahsen Şaşirdım :utan Onlar İle Deneyeyim Birde :utan
Evet İşe Yariyor Dostum O Dosyaymiş Peki Şimdi Son 2 Sorum Bunu Mod Halinde Depoya Atamazmıyız? Birde Atamazsak Yada Atarsak Forumda Konu Varmi Bu Konu Olarak Açılmali Bence Yada Ben Açayim
galeri önbelleğini temizleyen birkaç uygulama görmüştüm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
galeri önbelleğini temizleyen birkaç uygulama görmüştüm
Where? :bilmm İsimlerini Rica Etsem :islik Ama Yine Galeriye Girince Aynı Olmayacakmi :hmmm Bizim Onu Cden Ayırmamız Lazım Dediğim Gibi 2.000 Resim Çektim 38 MB Gitti Silsekde İşe Yaramaz Gibi Bunu Tarayici Ön Belleği Gibi Taşimamiz Lazım somuru:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Where? :bilmm İsimlerini Rica Etsem :islik Ama Yine Galeriye Girince Aynı Olmayacakmi :hmmm Bizim Onu Cden Ayırmamız Lazım Dediğim Gibi 2.000 Resim Çektim 38 MB Gitti Silsekde İşe Yaramaz Gibi Bunu Tarayici Ön Belleği Gibi Taşimamiz Lazım somuru:
yanlış hatırlıyorum sanırım bulamadım :hmmm

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
mobil temizlik programları var onları dene

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ben detaylı bir temizlik programı paylaşdım baktın mı hiç konuda yazılanları da oku

[KolaySoft] BelleCleaner v1.0 Unsigned by bhavin192 Türkçe Metyuu - MaxiCep
Bu Programı Daha Önce Denemiştim Ama İngilizceydi Sadece Galeriyi Şeçtim Evet İşe Yaradı Fakat Galeriye Girersem Yine Aynı Olacak Neyse Buda Bir İlerleme Şimdi Bu Dosyayı E Ye Taşiyamazmıyız Komutlarla Bu Konuyuda Halledersek Sorun Tamamen Çözülmüş Olacak

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Bu Programı Daha Önce Denemiştim Ama İngilizceydi Sadece Galeriyi Şeçtim Evet İşe Yaradı Fakat Galeriye Girersem Yine Aynı Olacak Neyse Buda Bir İlerleme Şimdi Bu Dosyayı E Ye Taşiyamazmıyız Komutlarla Bu Konuyuda Halledersek Sorun Tamamen Çözülmüş Olacak
senin bu konudaki amacın nedir c hafızası bir şekilde dolar yüklemiş olduğun uygulamalar dan bazı kısımları c ye gider bunu resim veya cache dosyaları ile çözemezsin

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
senin bu konudaki amacın nedir c hafızası bir şekilde dolar yüklemiş olduğun uygulamalar dan bazı kısımları c ye gider bunu resim veya cache dosyaları ile çözemezsin
Kurduğum Dosyalar Zaten Belli Hepside Neredeyse E de Diyorumya Ne Zaman +1.000 Yada +2.000 Den Yukarı Galeride Resim Olsa C Doluyor Hiçbişey Yüklemesem Bile Yani Arkadaşin Dediği "C:/private/10281E17/[200009f3]metadata.sq" Dosyasını E Ye Taşiyip Telefon Ön Belleğe Erişmek İstediğinde Oraya Bakıcak Oradaki Dosyanın Boyutunu Arttıracak Yani

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Kurduğum Dosyalar Zaten Belli Hepside Neredeyse E de Diyorumya Ne Zaman +1.000 Yada +2.000 Den Yukarı Galeride Resim Olsa C Doluyor Hiçbişey Yüklemesem Bile Yani Arkadaşin Dediği "C:/private/10281E17/[200009f3]metadata.sq" Dosyasını E Ye Taşiyip Telefon Ön Belleğe Erişmek İstediğinde Oraya Bakıcak Oradaki Dosyanın Boyutunu Arttıracak Yani
neyse ben birşey anlamadım anlayan veya bizi de aydınlatan varsa buyursun :)

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
böyle bir modla karşılaştığımı hatırlamıyorum ama küçük bir qt uygulaması yapılabilir eğer istenirse, @haqanguven abi de bir gelsin hele

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
neyse ben birşey anlamadım anlayan veya bizi de aydınlatan varsa buyursun :)
:D İstediğim Şu Fp2de Nasıl Web'in Ön Belleğini E Ye Yani Depo Hafizasına Taşiyabiliyorsak Arkadaşın Attiği Dosyayıda E Ye Taşiyacağiz Telefon Oradan İşlem Yapacak :D Çok Zor Değil :D
böyle bir modla karşılaştığımı hatırlamıyorum ama küçük bir qt uygulaması yapılabilir eğer istenirse, @haqanguven abi de bir gelsin hele
Taşinması Mod İle Olmuyormu? Silme Olayında Sorun Yok Sadece O Dosyayı Devamli E de Tutmamız Gerek C de Durmasına İzin Verirsek Her Resimde C Dolar

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
tarayıcı ön belleği E hafızaya almak için flasla atılan mod var @haqanguven biliyor hatta kendi cfw sin de bu özellik mevcut

• Beğen
haqanguven

haqanguven

Üye
tarayıcı ön belleği E hafızaya almak için flasla atılan mod var @haqanguven biliyor hatta kendi cfw sin de bu özellik mevcut
private / 10202be9 / 101f8557.txt dosyasını açın c leri e yapın kaydedin tamamdır

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve asigsasi

Üst Alt