Fotoğrafları Tarihlemek...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli12

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğrafları Tarihlemek...
Arkadaşlar cepten çektiğimiz fotoları otomatik olarak tarihleyecek bir program var mı? hani bazı fotograf makinalarının özelliğidir resmin bir kenarına tarih atar, işte böyle bir program arıyorum...teşekkürler saygılar...

xrz

Üye
zaten otomatik olarak tarih koyar telefon ama resmin üzerine değil

cepix

cepix

Üye
Ben hiç görmedim ama vardır...

w800 otomatik atıo

Alive

Alive

Üye
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 24 2005, 09&#58;44 AM) [post=235597]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar cepten çektiğimiz fotoları otomatik olarak tarihleyecek bir program var mı? hani bazı fotograf makinalarının özelliğidir resmin bir kenarına tarih atar, işte böyle bir program arıyorum...teşekkürler saygılar...
[/b][/quote]

Deli aradığın pro phoda adında programdır..Ayrıca camerax pro nun son versiyonuda fotoların istediğin yerine tarih atar..Umarım aydınlanmışsındır

kaan_saner

Üye
<div class='quotetop'>(Alive &#064; Dec 24 2005, 08&#58;22 PM) [post=236087]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(deli12 &#064; Dec 24 2005, 09&#58;44 AM) [post=235597]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Deli aradığın pro phoda adında programdır..Ayrıca camerax pro nun son versiyonuda fotoların istediğin yerine tarih atar..Umarım aydınlanmışsındır
[/b][/quote]

evet camerax atıyor tarih ama istediğimiz yere nasıl alıyoruz tarihi ben öyle bir seçenek bulamadım

deli12

Üye
    Konu Sahibi
alive çok teşekkür ederim phoda programı sitede varmı bilmiyorum ama yoksa hemen aramaya başlıyorum,

Alive

Alive

Üye
istediğin yere tarih atacaksan <span style="font-family:Comic Sans Ms"><span style="font-size:18pt;line-height:100%">phoda </span></span>prosu lazım sana..Sitede yok maalesef araman gerekecek..

madhead

madhead

Üye
pro sitede var..burayada ekliyorum..

deli12

Üye
    Konu Sahibi
emek harcayan tüm arkadaşlara teşekkürler problem çözülmüş ve phoda yüklenmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt