Forum için iyi olmazmı_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle bir baktımda genelde tüm forumlarda

Üyelere yapılan uyarılar adında bölümler var ve ceza alan üyeler yani banlanan üyeler yazıyor ve neden banlandığı açıklanıyor bizim forumumuz onlardan daha güzel daha toplu ama birde böyle bir bölümü olsa_? ?Forumda ii paylaşımlar yapan hepimizin bildiği üyeler bir suç işleyip banlanıyor
Ama ne yaptıklarını bilmiyoruz öğrenmek için böyle bir bölüme ihtiyacımız var ::(:(:(

ben aradım ama bulamadım varsa özür dilerim.
:agla:agla:agla
 
mservank

mservank

Üye
gerek yok bence onun yerine kuralları okusak daha iyi olur gibime geliyor
 
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok bence onun yerine kuralları okusak daha iyi olur gibime geliyor

:hmmm Tabikide kuralları okuduk ama okumayanlarda var ve bunlar kurallara aykırı davranıyor ve banlanıyorlar bazen en iyi arkadaşlarımız bazen dosya editörleri bazen albaylar binbaşılar.............. ama merak ediyoruz neden olduğunu böyle bir alan olursa herkes öğrenir

Ama ben herkesin kuralları okuması banlanmamasından yanayım :)
 
mservank

mservank

Üye
ee o zaman bu onları ilgilendirir yani kuralları okuyanı ilgilendirmez hiç bir şekilde itiraz hakları da olmaz olmamalı
kural kuraldır yani en paylaşımcı üye olsun cezalandırılmalı:)
 
GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
tabiki okumayanları ilgilendirir ama okuyanlarda o kişinin suçunu merak ediyor _???
 
mservank

mservank

Üye
iyi anket açsaydın keşke daha belli olurdu;)
 
Salihyet

Salihyet

Üye
gerekli olduğu zaman ufak bi açıklama bile yeter, fakat bence bu tür şeyler yönetime saygı duyulup kurcalanmaması gerekilen konular..
 
paradox1026

paradox1026

Üye
Gerek Yok bencede
 
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
paylaşımını ve yorumunu düzgün yapan kişilerin banlanma cezasını almayacaklarını düşünerek böyle bir bölüme gerek olmadığını savunuyorum...
 
FerreT

FerreT

Üye
Sitede Öyle bi bölüm mevcut fakat sadece Yöneticiler görebiliyor,ayrıca kayıtlı üyelere görünmeside suan mümkün gözükmüyor
 
Ozan

Ozan

Admin
Ben insanlarda kara leke bırakan bir izlenim yaratmayı sevmiyorum yani herkes hata yapabilir bu insanın doğasında vardır önemli olan hataları tekrarlamamaktır, sitede ne hata yaptığını yazarak banladığımız bir üye, sonra yönetici de olabilir gün gelir hiç belli olmaz yada çok değerli bir üyemiz olur.

Geçmişle değil, geleceğe bakarak yaşamayı seviyorum dolayısı ile yönetim olarak da bakarsak işe, belki biraz felsefik oldu ama, sevmeyeceğimiz bir olgu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt