format sonrası silinmeyen java uygulama sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kendal_47

kendal_47

Üye
    Konu Sahibi
format sonrası silinmeyen java uygulama sorunu yardım
arkadaşlar telefonum N82 hard format sonrası java uygulamaları silemiyorum ne siliniyor ne açılıyor aslında her zaman formattan önce java uygulamaları silerdim bu defa uninstalling diye bir program vardı uygulama yöneticinizin silemediği uyg. Siler diye yazmışlardi ona güvenip silmedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

semihh95

semihh95

Üye
bendede aynı problem var yardım pleasseee

waycell

waycell

Üye
herzaman derim önce ya prolar silinecek yada kartada format atılacak diye.yapılacak iki şey var karttaki private sys system resource dosyalarını pcden silmek yada o programları tekrar yükleyip silmek

the_jolly

the_jolly

Üye
Teşekkürler

kendal_47

kendal_47

Üye
    Konu Sahibi
sorunu çözdüm x-plore'den e/private/ 10202dce klasörunu bulup siliyoruz bu kadar basit isteyen uygulamaları o klasörden tekrarda yükleyebilir... X-plore sitede mevcut olan gelişmiş dosya yönetici programıdır

Symbianist

Symbianist

Üye
sorunu çözdüm x-plore'den e/private/ 10202dce klasörunu bulup siliyoruz bu kadar basit isteyen uygulamaları o klasörden tekrarda yükleyebilir... X-plore sitede mevcut olan gelişmiş dosya yönetici programıdır
bu yöntem hafıza kartında yüklenmemis uygulama varsa ve sis ise geçerli. Diğer yandan java için aynılarını üzerine yükle öyle sil derim ben

engingnz

Üye
Aynı sorun bende de var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt