Forever Nokia ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

never_on_moon

Üye
    Konu Sahibi
Forever Nokia ama...
Forumun Bu bölümünde ki arkadaslarimizin Çogu Forever Nokia'cilardan (bende dahil :D )
Ama ben söyle bisey düsündüm nokiayi neden bu kadar cok tercih ediyoruz? (yada etmiyoruz?)
Benim Düsüncem Nokia Bir Klasik Oldu kolay kolay kimse vazgecemez.(sahsidir)
nokiayi burda tartisalim isterseniz..

puraq

Üye
benim düşüncem nokia da daha çok symbianlı telefon var(yanılmıyorsam Nokia Symbian firmasının belli bir bölümünüde satın almış ) ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Nokia pazarının Türkiye'de belli bir yere gelmesinden dolayı kaynaklanıyor.

CooL'n'Quiet

Üye
nokianın hem dünyada hem türkiyede pazar payı 1 numaradır

akrepkral

akrepkral

Üye
ericson ALLAH var çok iyi telefonlar çıkarıyor ama bir şeyden fazla tutulmuyor symbian yok.. bu ericsonu anlayamıyorum neden symbian koymuyorki..mesala siemense bakın bir tek sx1 modelinin modası geçmedi sebebi yine symbiandır..nokianında satılmasının nedeni birincisi pazar payı ikincisi SYMBİANDIR.......

Altun.

Altun.

Üye
ewet symbian en büyük sebep bencede. aynen işletim sistemi gibi.

abuvice

abuvice

Üye
bence pahalı olması,kaba va ağır büssürü eksik özelliği olmasına rağmen artı sırf simbianı var diye nokia alınmaz. :D

__Midas__

__Midas__

Üye
kullanım açısından menülerini çok basit,öğrenmesi çok kolay.
bizler gençler oyun istiyoruz,prgram istiyoruz hızlı olsun istiyoruz istiyoruzda istiyoruz bunu karşılayabilen symbian var o da an fazla nokia da var o halde nedir hurraa nokia.
orta yaş sınıfı içinde kullanım ön plana çıkıyor gene nokia çünki çok basit.

abuvice

abuvice

Üye
midas katılmıyorum dostum. se telefonları nokiadan daha basit. bana nokia yı ver büssürü tuşu var. kullanamam. cidden diyorum bak. nokiada menüyle alakalı 10 a yakın tuş var. se de ise 1 tane joistic artı 4 tuşu var menüyle alakalı. buradan anlarsın hangi tel. daha karışık :D

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 3 2005, 11:42 PM
midas katılmıyorum dostum. se telefonları nokiadan daha basit. bana nokia yı ver büssürü tuşu var. kullanamam. cidden diyorum bak. nokiada menüyle alakalı 10 a yakın tuş var. se de ise 1 tane joistic artı 4 tuşu var menüyle alakalı. buradan anlarsın hangi tel. daha karışık :D
[post=153820]Quoted post[/post]​
tarihi tam hatırlamıyorum amcam telini bozmuş benden telefonumu istedi bende o zamanlar r320 kullanıyorum,tabi biraz yavaş ve karışık neyse ben tel i verdim.
daha yeni gıcır gıcır telefon artesi gün telefonum geldiki antenini kırmış ama bilerek,sinirlenmiş sinirini antenden almış.
yav dedi bi mesaj atacaktım girmediğim yer kalmadı mesajları buluyorum(tabi nokia dan alışmış hızlı menüye) tuşluyorum giriyorum farklı biryer çıkıyo daha sonra çık tuşuna basıyorum bu seferde kapanıyo velhasıl senin tel burda dedi verdi elime anteni teli çekti gitti.
tabi sadece ericsson la karşılaştırmıyorum mesala phılıps ve siemens hele siemens kullanmak,kardeşimin a52 si var o ne öyle karmakarışık.
sony ericsson demişken birisi bana benim teldeki fotoları bilgisayarına yolla demişti telefonuda s700 dü galiba telefonu elime aldım öyle kaldım hani bunun tuşları,menüsü çocuk kendiside zor bulmuştu.
birde şunu yazmayı unutmuşum nokia telefonlar taş gibidir sapasağlam,benim 3650 onlarca defa düştü en son dün elimden uçtu gitti telefon anlamadım bile kapak biryere pili biryere topladım taktım kullanmaya devam olay budur hocam.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Nokia nın kapak, pil, kulaklık,kılıf vs vs parçalarının da çok kolay bulunması bizi nokiaya yoneltiyor

TheCoMMaNDeR

Üye
Kullanımı kolay olduğu için

nasecurity

Üye
ya aslında nokia sadece türkiye ve b,rkaç ülkede bu kadar kullanılıyorr yoksa samsung gibi dier markalar dünyada en çok kullanılan markalardır bende türkiyeye nokia nın ilk ceptelefonuu getirilmesii gibi bişi yanii göz ağrısı mı ne öle bişşi oluyo :D ondan dolayıdırr galiba

Scofield™

Scofield™

Üye
Hem ucuz hemde kaliteli olduğu içindir ;)

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Sony Ericsson unda bazı Modellerinde Symbian Var..Bence Ericsson un Kamera Farkıda Yüksek Nokia'dan;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt