Florya´yı çınlattı!

 • 30 Eylül 2012
 • 257 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Ordu deplasmanındaki isteksiz, coşkusuz futbol ve bununla beraber gelen 2-0´lık yenilgi, Fatih Terim´i çileden çıkardı. Tecrübeli hoca, dünkü idmanda öğrencilerine tam anlamıyla kabus dolu dakikalar yaşattı!

  Lider Galatasaray, Orduspor deplasmanına en yakın rakibinin 4 puan önünde lider gitmişti. Bu rakiplerden biri de Orduspor’du, dolayısıyla maçın kolay geçmeyeceği tahmin ediliyordu. Ancak tahmin edilmeyen, Galatasaray’ın bu kadar isteksiz ve coşkulu oynama ihtimaliydi. Her ne kadar takım 2-0’lık yenilgiye rağmen birçok pozisyon bulsa da, gördüğü manzara teknik direktör Fatih Terim’i çileden çıkarmaya yetti. Karşılaşma sonrası elinden geldiğince Orduspor’u ön plana çıkarıp, takımını eleştirmemeye dikkat eden tecrübeli hoca, dünkü antrenmanı tam anlamıyla kabusa çevirdi. Oyuncularını karşısında toplayan ve ciddi uyarılarda bulunan Terim, özellikle rehavet konusuna vurgu yaptı.

  ‘Affettirmek zorundasınız’

  Hiçbir futbolcusunun, Ordusporlu bir oyuncudan daha az mücadele etme hakkına sahip olmadığını kaydeden Terim, her bir öğrencisinin Braga maçında kendisini affettirmesi gerektiğini söyledi. Gerginliğini takıma yansıtarak onları Braga sınavı için motive etmeye çalışan deneyimli teknik adam, bugün analiz videolarını tüm detaylarıyla takıma izletecek.

  Florya’da misafir vardı

  Galatasaray Lisesi’ne yeni kayıt yaptıran öğrenciler, dünkü idmanı izlemek üzere Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeydiler. Öğrenciler hayranı oldukları futbolcularla bol bol fotoğraf çektirdiler.

  Fanatik
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. Fatıh terım döver valla Adam Adanalı:)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 08:53