FlickPoints için hack yöntemi içeri(apple cihazlarında para kazanma yolları)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rambomert

rambomert

Üye
    Konu Sahibi
FlickPoints için hack yöntemi içeri(apple cihazlarında para kazanma yolları)
FlickPoints için hack yöntemi içeri(apple cihazlarında parakazanma yolları)
arkadaşlar bildiğiniz gibi FlickPoints appstoreden indiripkullanıyoruz bu program FeaturePoints ile bağıntılıdır yani bu uygulama ilevideo izleyip kazanıyoruz her video 4 point bunu herkez bilir ama ben size hackyolunu paylaşacağım sizde benim referansımı kullanırsanız sevinirim.Önceliklefeaturepoint ti telefona yükleyeceğiz bu uygulama appstorede yok onun içinsafariyi açıp yazıyoruz ve 50 point direkgeliyor sonra FlickPoints appstoreden cihaza indiriyoruz ve bukadar.şimdigelelim en önemli yere yani hack bölümüne bu hack sayesinde normalde videolar10 sn ile 60sn arasında değişir ama bu hackla 1 sn yede geçiyor ve pointiveriyor ve her vpnde 5-6 tane video var artık siz hesaplayın şimdi hack içincydia ya girip bigboos reposundan FastForward ı indiriyoruz ve programa giripFlickPoints ti seçiyoruz şimdi videolar hiç izlenmeden point verecekzannedersem tapporoda da olur denemek lazım ben denemedim ama deneyin belkifaydası olur birde alıntı filan değildir araştırma sonucu buldum sizinlepaylaşmak istedim eğer aynı konuyu paylaşan olmuşsa çok özür dilerim herkezeiyi kazanmalar

rambomert

rambomert

Üye
    Konu Sahibi
ilgilenen yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt