Flaş...ABD Türkiye'yi böyle tehdit etti!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sovyetler afganistanda dağıldı,abd vietnamda dağıldı,öyle sadece silah gücüyle olmuyor.ama tabiiki savaş sonucu hiçde belli olmayan birşeydir.umarım hiçbirzaman savaşa girmeyiz.

haltie

haltie

Üye
adam seninle göğüs göğüse savaşmıyor ki eski savaşlarla karıştırmayalım bir gecede anlamazsın ne olmuş:)

haltie

haltie

Üye
:ah kimse gelmiyor işte one touch

yyyaavvuuzzz

yyyaavvuuzzz

Üye
hey dostum abd senin sorunun ne haa...seni lanet olasıca piskik...ikikere pislik.. :D

melocannn

melocannn

Üye
hey dostum abd senin sorunun ne haa...seni lanet olasıca piskik...ikikere pislik.. :D
hayal aleminde yaşayan biri daha

beyler lütfen gerçekci olalım abd'de olan güç kimsede yok eskisi gibi göğüs göğüse muharebe olsa tamam anlarım ama artık iş teknolojiye döndü oradan bi düğmeye basmayla türkiyeyi vuruyor

zaza

zaza

Üye
adam seninle göğüs göğüse savaşmıyor ki eski savaşlarla karıştırmayalım bir gecede anlamazsın ne olmuş:)
ben yıllardır operasyondan operasyona koştum nasıl savaşılacağını artık iyi biliyorum:naughty:

zaza

zaza

Üye

beyler lütfen gerçekci olalım abd'de olan güç kimsede yok eskisi gibi göğüs göğüse muharebe olsa tamam anlarım ama artık iş teknolojiye döndü oradan bi düğmeye basmayla türkiyeyi vuruyor
öyle bişi yapacak olsa yapardı bize muhtaç bizim savaşımız türkiyeyi onların eline vermek isteyenlerle ve başarıcaz:oke:

Burak

Üye
    Konu Sahibi
terörle mücadele konusunda abd bizi destekliyormu ?
iranın desteği vardı sanırım :hmmm

melocannn

melocannn

Üye
öyle bişi yapacak olsa yapardı bize muhtaç bizim savaşımız türkiyeyi onların eline vermek isteyenlerle ve başarıcaz:oke:
ha orası ayrı muamma onların eline vermek isteyenle savaşmak farklı bildiğin savaşmak farklı

bize muhtaç olduklarından vurmuyor değiller savaş ortamı olmadığı için vurmuyorlar

su bi gerçek hiç bir üke çıkarına ters düşmeyen ülkeyi vurmaz sen amerikaya ters düş bu konuda büyük bile konuşurum belki ırak kadar çabuk teslim olmasakta sonumuz aynı olur gibi olur

Burak

Üye
    Konu Sahibi

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Necmati™;2870031' Alıntı:

güçlü bir devletiz.zamanında (1915 çanakkale savası)
kimleri dökmedik bogaza.
bizde vatan sevgisi oldukça bas edemeyeceğimiz kimse yok :ehe :ehe

yyyaavvuuzzz

yyyaavvuuzzz

Üye

dostum bunları herkez bilio merak etme bize blmediğimz bşy sole ...

Samsun55''

Samsun55''

Üye
sanal alemde kapışak :ehe

yyyaavvuuzzz

yyyaavvuuzzz

Üye
dostum bunları herkez bilio merak etme bize blmediğimz bşy sole ...
hee bide syle bsy war Türkiye ye ole saldırı yapcak ülke daha domadı ne kadar gücü olursa olsn ..Türkiye ye zıt giden her ülke ortadoğuyla bağını kormak isteye ülkedr..ayrıca o yok bildiğimiz atom bombalarıda Türkiye de war sıkıntı yapma..bizimde elimiz o düğmeye gider bizimde iki milyon askerimi harekete gecer...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt