flamer kitler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
flamer kitler
Slmlar. bu flamer kitler hakkında biraz bilgi verirmisiniz.
-eksoza zarar verir mi?
-benzin sarfiyatı nekadardır
-bunlar istediin zaman açılıp kapanabilio di mi?
-ve fiyatları nedir???

keano

Üye
sana bulurum bi tane. Araban ne? istersen PM at bana... imzamin altindaki notu oku :D

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@May 21 2005, 12:44 PM
sana bulurum bi tane. Araban ne? istersen PM at bana... imzamin altindaki notu oku :D
[post=60337]Quoted post[/post]​

walla gadaş ben şimdilik almak istemiyorum :) ustelik alsam bile takacak bir arabam yok daya yaş 17.7 :)
bana resim ve bilgi lazım bununla alakalı
yinede saol...

keano

Üye
biradercim simdi..flamer kit..eksozun sonuna takiliyo...eksozun icinde yanmamis petrolu yakiyo.. ufak bi buji (yada elektrik kivilcimi ureten bi parca ile geliyo)..ufak bi dugme var bu, takiliyo direksiyonun oralara dogru.. onu acinca buji ateslmeye basliyo..ama katalitik converter denen seyi sokmen gerekiyo eksozun altindan..ki yasadisi..ama polis hic bi zaman arabanin altini kaldirip bakmiyo :D onun icin yeni eksoz sistemi alirsan flamer kit takmamk daha mantikli..bide kirmizi isiklarda falan acma..arakdaki elemanin tamponu eritirsin :D aha ornek

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
way bea bayaa güzelmiş :) yanmamış benzini yakmasıda çevreye faydalı olur :P gece mukemmel olur yaw bu. off bea saol kardeş. bunların fiyatlar ne alemde peki biliomusun??

keano

Üye
Originally posted by hyucek@May 22 2005, 10:32 PM
way bea bayaa güzelmiş :) yanmamış benzini yakmasıda çevreye faydalı olur :P gece mukemmel olur yaw bu. off bea saol kardeş. bunların fiyatlar ne alemde peki biliomusun??
[post=61820]Quoted post[/post]​

350-400YTL ama bunu aldiin anda masraflarin bitmiyo..ustteki yazdiimi okuduysan katalitik converter'ini sokmen lazim..oraya yeni eksoz parcasi takman lazim..bide standart eksoza flamer kit takmak cok salak durur..yeni eksoz sistemi ile daha guzel durur..ama tahminim sirf goruntu icin dusunuyosun...sirf goruntu icin arabana bisey yapma zaten parana yazik. benden tavsiye 8) zevk meselesi tabii tarti$ilmaz

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano+May 23 2005, 12:36 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; May 23 2005, 12:36 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hyucek@May 22 2005, 10:32 PM
[post=61820]Quoted post[/post]​

350-400YTL ama bunu aldiin anda masraflarin bitmiyo..ustteki yazdiimi okuduysan katalitik converter&#39;ini sokmen lazim..oraya yeni eksoz parcasi takman lazim..bide standart eksoza flamer kit takmak cok salak durur..yeni eksoz sistemi ile daha guzel durur..ama tahminim sirf goruntu icin dusunuyosun...sirf goruntu icin arabana bisey yapma zaten parana yazik. benden tavsiye 8) zevk meselesi tabii tarti&#036;ilmaz
[post=61942]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

uf yaa birza pahalıymış. neyse birazdaha araştırmak lazım bunu :) ama goruntu super yaa hele gece mukemmel olur neon yerine bu walla off çok güzel bişe yaw bu :)
hele corsada super gider :P

RockFord Fosgate

Üye
beyler raıd ın bı aletı war nos gıbı kucuk bı tup ekzozun sonuna takılıyo gene gazla alev atıyo bu 2f2f ta wardıya renklı renklı eksozdan alew atıypo o olar ıste fıyatı 250 dolar cıwarı:))&#33;&#33;&#33;

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
bunlarla alakalı resim warmı elinde? warsa çok ii olur walla çok seviniriz.

RockFord Fosgate

Üye
walla resım olarak soylıyım tunıng turkıye alıyosan 2-3 ay oncekı sayısında wardı ınce kısa bı tup bagaja konuyo markası RAID HP ıngılız markası renk secenegıde war sanırım ayrıca hıcbır zararı yok:))

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
hmm bu daha ii galiba. ekzosada zarar vermio annasılan

RockFord Fosgate

Üye
hayır wermıyor nos gıbı ya sadece arabanın eksozuna boaglıyolar bı arastır ıyıce otursun aklına ıyı bısey bagayı markası RAID HP ıstanbulda bunu getırtn bı shop wardı ama hangısı? unuttum bulunca mutlaka soylerım

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
hmm biraz araştıralım :) cok saol ilgilendiğin için

RockFord Fosgate

Üye
no problem su angelcafeyı duydunmu bu arada 380hp mıs focusu:)))bı resımlerını koysa:))ınanacam

doukan1989

Üye
Rockford dostum ben inanmiyorum o ise. Fotosunu koysa fotomontaj diyecem. Yani gozmle dinamometrede 380 hp yazisini gormeden inanmam....

RockFord Fosgate

Üye
aynen ayrıca ksk da oturuyomus ben hıc oyle bı araba gormedım&#33;&#33;&#33;

doukan1989

Üye
Palavra iste. Amerika da bile en guclu focuslar 300hp civarinda geziyor. Bizim arkadasin dinamometresi bozuk bence :D

hyucek

hyucek

Üye
    Konu Sahibi
ya ben bu RAID HP lerle alakalı hiç nişi bulamadım yaw :( hazırda elinizde var mı bikaç foto felan??

doukan1989

Üye
Tuning dergilerinde var. Kalite konusunda suphen olmasin raid hp cok kaliteli bi markadir....

RockFord Fosgate

Üye
ıngılız markasıdır tunug turkıye trtunıng gıbı dergılerde bolca gorebılırsın sade ama performanslı ve kalıtel ıurunlerı wardır&#33;&#33;&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt