Firefox çok fazla kasılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
Firefox çok fazla kasılıyor
Dediğim gibi sayfalarda dolaşırken,yakınlaştırma yaparken,sekmeler arası geçişlerde,arayüzde çok fazla kasılma oluyor.Donmalar ve kasılmalar olmasa çok iyi tarayıcı.operanın da klavyesine gıcık oldum.Klavyesini sistem klavyesiyle neden değiştiremiyoruz:kotu:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
öyle bi özellik eklememiş opera. eski sürümde kullanılıyordu da o sürüm de çok tutarsız sürekli attığı felan söyleniyor(kullanmadım). firefox'a gelince o da öyle bi tarayıcı ancak cihazı 1150/1200 mhz'e overclock edince o zaman o kasmalar biraz daha azalıyor. ben cihazı genellikle 1320/1375 mhz'de kullanıyorum kasmaları çok nadir yaşıyorum.

pRime.

pRime.

Üye
Çünkü opera open source değil. Klavyeyi ancak onlar düzeltebilir ama desteği kestiler. Firefox da mozilla desteği kestiği için böyle kaldı. Bu sürümlerde android versiyonu da çok kötüydü.

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
Neyse kasıla kasıla kullanacağız artık:good:

pRime.

pRime.

Üye
buna rağmen ikisini de kullanıyorum. Okulun öğrenci sistemini bir tek firefox düzgün şekilde açabiliyor. Opera da ağır sitelerde iyi oluyor.

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
buna rağmen ikisini de kullanıyorum. Okulun öğrenci sistemini bir tek firefox düzgün şekilde açabiliyor. Opera da ağır sitelerde iyi oluyor.
Evet bende bunun için ikisini de kullanıyorum.Operanın turbosu çok iyi.FasterN9 la hızlanma olur mu acaba firefox'ta?Etki eder mi ?

pRime.

pRime.

Üye
hayır pek fark etmez.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Evet bende bunun için ikisini de kullanıyorum.Operanın turbosu çok iyi.FasterN9 la hızlanma olur mu acaba firefox'ta?Etki eder mi ?

fasterN9 islem onceliklerini degistiriyor firefox'a veya opera'ya etki etmez.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Sizin teller saf linux de&ilmi kaynak koddan derleyemiyormusunuz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
firefox olsun opera olsun kapali kaynak yazilimlar. bizim yapabilecegimiz bir mudehale soz konusu degil.

pRime.

pRime.

Üye
firefox=open source.

SouLW3

SouLW3

Üye
suan benim telde faster n9 1.0.1 ve oc ile 1320 mhz var firefoxda oyle aman aman donma yok yani normal tikir tikir .d

iOSait

iOSait

Üye
Dediğim gibi sayfalarda dolaşırken,yakınlaştırma yaparken,sekmeler arası geçişlerde,arayüzde çok fazla kasılma oluyor.Donmalar ve kasılmalar olmasa çok iyi tarayıcı.operanın da klavyesine gıcık oldum.Klavyesini sistem klavyesiyle neden değiştiremiyoruz:kotu:

krom veya dolphin browser çok daha iyi bence

Seglopsi

Seglopsi

Üye
suan benim telde faster n9 1.0.1 ve oc ile 1320 mhz var firefoxda oyle aman aman donma yok yani normal tikir tikir .d

evet firefox overclock yapıldığında daha verimli çalışıyor. sebebi muhtemelen çok işlemli olmasından kaynaklı.

- - - Eklendi - - -

krom veya dolphin browser çok daha iyi bence

harmattan için chrome veya dolphin browser mevcut değil.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Chromnium da açık kaynak geliştiriciler uğraşmamıß

iOSait

iOSait

Üye
hay ben bu açık kaynağa ne varmış ki androidin kendisi açık kaynak zaten neyin kafasındasınız

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Sen neyin kafasındasın? Android ne alaka?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Chromnium da açık kaynak geliştiriciler uğraşmamış

evet cromnium'u yanlışlıkla kullanmıştım simgesi chrome'un mavisiydi hangi sürümüydü bilmiyorum, (fm2012'yi yüklerken kurmuştum pc'ye fm ile beraber.) orada yazıyordu açık kaynaklı olduğu.

- - - Eklendi - - -

hay ben bu açık kaynağa ne varmış ki androidin kendisi açık kaynak zaten neyin kafasındasınız

hakikkatten android ne alaka? bende merak ettim.

Üst Alt