Final ! Ultimate SpeedX C6v20-5800 v52.0.101 Yüksek Performans-Gerçek Hız-Uzun Batarya-60 MB Ram

Sponsorlu Bağlantılar

ışık_22

ışık_22

Üye
yaw bu v52 007 geçmem lazım yardım diyorum koskoca stede bir el atan yok mmaşallah tşkler

zatenosman

Üye
başarılarının devamını bekliyoruz kardeşim :)

betaserc

Üye
teşekkürler mehmet_can01 sanırım şu ana kadar kullandığım en iyi fw bu olacak :)

betaserc

Üye
Evet çalışması çok güzel de, nokia messaging ve ovi store'u yükleyemedim bir türlü. Ne yapabilirim?

uncanny_young

Üye
iyi kullanmalar artık okey tuşunun yeri çok daha rahat...:evet:

sa kardeş eline sağlık öncelikle orjinale dönemez demişssin ben şimdi 5800 orjinal yazılım yükleyemem mi bir daha bunu yükledikten sonra örneğin garantiye gidecek orjinali geri yüklemem gerek olmayacakmı ?

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
bu hafta denicem umarım güzeldir

cennqizz

Üye
mehmet_can01 kardeşim merhaba. fw konusunda acemiyim ve bu fw'yi yükledikten sonra v52.0.007 denedim üstüne, telefonu bozdum. sonra orjinal v52.0.101 yükledim ve açıldı. şimdi bişeyi merak ediyorum bu fw'yi tekrar yüklesem telefon açılır mı bozulmadan. içinde orjinal v52.0.101 var şu an ve türkçe dil seçeneği yok. ne dersin bu fw'yi yüklesem kaldırır mı telefon?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
mehmet_can01 kardeşim merhaba. fw konusunda acemiyim ve bu fw'yi yükledikten sonra v52.0.007 denedim üstüne, telefonu bozdum. sonra orjinal v52.0.101 yükledim ve açıldı. şimdi bişeyi merak ediyorum bu fw'yi tekrar yüklesem telefon açılır mı bozulmadan. içinde orjinal v52.0.101 var şu an ve türkçe dil seçeneği yok. ne dersin bu fw'yi yüklesem kaldırır mı telefon?
<br />
<br />

Kaldırır merak etme.

betaserc

Üye
mehmet_can01 kardeşim merhaba sana daha önce de sormuştum, bir cevap alamadım. Benim için Nokia messasing çok önemli, ayrıca jaf'ın 1.98.65'ini kullanayım dedim eski sistemimi de bozdum. Şimdi hiçbir flash'ı yapamıyorum, ini dosyasıyla ilgili hata veriyor. İşlemi yapmıyor. Phoenix'de product seçimine izin vermiyor, onunla da flash işlemini yapamıyorum. Acil yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
Teşekkürler...

sansar736

sansar736

Üye
hız..pil ömrü.. tema efekelri mükemmeller öncelikle ellerine saglık .. fakat internet tarayıcısı sık sık kilitleniyor.. ovi store da calımıyor( tarayıcının kilitlenmesnden kaynaklandıgını düşünüyorum).. müzik stopper dye kullanışşlı bi program eklemişsn ama o da işlevini yerine getirmiyor.. geri kalan herşey mükemml.. özellkle dokunmatik hassasiyetine bayıldım diyebilrm..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
mehmet_can01 kardeşim merhaba sana daha önce de sormuştum, bir cevap alamadım. Benim için Nokia messasing çok önemli, ayrıca jaf'ın 1.98.65'ini kullanayım dedim eski sistemimi de bozdum. Şimdi hiçbir flash'ı yapamıyorum, ini dosyasıyla ilgili hata veriyor. İşlemi yapmıyor. Phoenix'de product seçimine izin vermiyor, onunla da flash işlemini yapamıyorum. Acil yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
Teşekkürler...

beni bekleyeceğine bölümde bununla ilgili konular var bakabilirsin

----------Eklendi @ 22:04:51 ---------- Yazıldı @ 22:04:07 ----------

hız..pil ömrü.. tema efekelri mükemmeller öncelikle ellerine saglık .. fakat internet tarayıcısı sık sık kilitleniyor.. ovi store da calımıyor( tarayıcının kilitlenmesnden kaynaklandıgını düşünüyorum).. müzik stopper dye kullanışşlı bi program eklemişsn ama o da işlevini yerine getirmiyor.. geri kalan herşey mükemml.. özellkle dokunmatik hassasiyetine bayıldım diyebilrm..

web browserde kilitlenme girdiğin sitelere göre değişir ovi storede problem var herkes bunu dile getirdi.

Üst Alt