Final ! Ultimate SpeedX C6v20-5800 v52.0.101 Yüksek Performans-Gerçek Hız-Uzun Batarya-60 MB Ram

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
İz[Mir]Kan;3438920' Alıntı:
Ya dostum utkanın konusu verip durma.Bende biliyorum birşeyler silmeyi.:vur Ama private blue temasını(resimde öyle) ve music stopperın sis dosyasın bulamadım.Onları bulabilirsem siscontentsle açıp silebilirim

kullandığum tema bu
music stopper ise : http://www.maxicep.com/attachments/34832d1259828631/

diğerlerini kendin hallet

Newpronik

Üye
bu arada bu energy profiler nasıl silinir bulamadım rofs2 deki ismini :D

Ali Emre Çirik

Üye
x-clear die program var bi bak.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
ovi haritaları silmesen çok güzel cfwmiş dostum

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
İz[Mir]Kan;3443345' Alıntı:
ovi haritaları silmesen çok güzel cfwmiş dostum

malesef o programlar benim cfw lerimde olmayacak hiç bir zaman...

1931

Üye
ovi haritaları yüklemenin yolu yok mu? yükledim ama çalıştıramadım.. Sırf bu yüzden kullanamıyorum fwyi :/

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
SELAM HERKESE BEN YUSUF

Kardeş bu cfw yi çok beğendim ama yorumların hepsini okumadan da Cfw yüklemem...
buradaki şimdiye kadar yazılmış bütün yorumları da okudum... bazıları saçmalamışlar bazıları da çok iyi bir noktaya değinmişler.

bana göre artıları;
1- orjinal yazılımda hiç kimsenin(en azından çoğu insanların) kullanmadığı yazılımlar var(dı) kaldırman çok iyi olmuş bende aylardır böle bişi istiyordum....

-Drawing
-Hızlı Arama
-Conversations
-Etkin Notlar
-Notlar
-Aksesuar Kurulumu
-Online Paylaşım
-Çevrimiçi Paylaşım
-E-posta
-Setting Wizard
-Operatör Menüsü
-ZIP manaher
-Hakkında
-My Nokia
-Ses komutları
-Mesaj Okuyucu
-Ovi Müzik
-Ovi Senkrinizasyon
-Ovi Haritalar
-Chat
-Arama
-Çevirici
-Yardım
-Podcasting
-Görüntü Baskısı

kaldırmandan bahsediyorum(gereksizden kastım bunlar)

Ama yinede sadece bunları kaldırmasaydın be kardeşim;
-Conversations ve Notlar
-bunları hemen hemen herkes kullanıyordur eminim-

BÜTÜN YAPTIKLARIN YİNEDE ÇOK GÜZEL OLMUŞ MUTLAKA HATALAR DA OLUCAKTIR DÜZELTİLİR ÇOK GÜZEL CFW OLMUŞA BENZİYO EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM BENİM ÇALIŞMALARININ DEVAMINI BEKLİYORUM............

----------Eklendi @ 13:01:39 ---------- Yazıldı @ 12:48:46 ----------

HA bu arada söylemeyi unuttum.

Bence Ovi Haritalar Yerine Diğer Navigasyon azılımlarında kullansanız daha güzel olur bence şimdi aklıma isim olarak gelmedi ama :)

• Beğen
Tepkiler: Round-Saturn
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
SELAM HERKESE BEN YUSUF

Kardeş bu cfw yi çok beğendim ama yorumların hepsini okumadan da Cfw yüklemem...
buradaki şimdiye kadar yazılmış bütün yorumları da okudum... bazıları saçmalamışlar bazıları da çok iyi bir noktaya değinmişler.

bana göre artıları;
1- orjinal yazılımda hiç kimsenin(en azından çoğu insanların) kullanmadığı yazılımlar var(dı) kaldırman çok iyi olmuş bende aylardır böle bişi istiyordum....

-Drawing
-Hızlı Arama
-Conversations
-Etkin Notlar
-Notlar
-Aksesuar Kurulumu
-Online Paylaşım
-Çevrimiçi Paylaşım
-E-posta
-Setting Wizard
-Operatör Menüsü
-ZIP manaher
-Hakkında
-My Nokia
-Ses komutları
-Mesaj Okuyucu
-Ovi Müzik
-Ovi Senkrinizasyon
-Ovi Haritalar
-Chat
-Arama
-Çevirici
-Yardım
-Podcasting
-Görüntü Baskısı

kaldırmandan bahsediyorum(gereksizden kastım bunlar)

Ama yinede sadece bunları kaldırmasaydın be kardeşim;
-Conversations ve Notlar
-bunları hemen hemen herkes kullanıyordur eminim-

BÜTÜN YAPTIKLARIN YİNEDE ÇOK GÜZEL OLMUŞ MUTLAKA HATALAR DA OLUCAKTIR DÜZELTİLİR ÇOK GÜZEL CFW OLMUŞA BENZİYO EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM BENİM ÇALIŞMALARININ DEVAMINI BEKLİYORUM............

----------Eklendi @ 13:01:39 ---------- Yazıldı @ 12:48:46 ----------

HA bu arada söylemeyi unuttum.

Bence Ovi Haritalar Yerine Diğer Navigasyon azılımlarında kullansanız daha güzel olur bence şimdi aklıma isim olarak gelmedi ama :)

teşekkürler cfw paylaşıyorum artık ama beğendiğinize sevindim yinede sağolun

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey

xpity

Üye
Güzel bir firmware olmuş, tema efekleri açıkken bile hızlı. Ama küçük bir sorun tespit ettim. Bluetooth ile oyunları telefona atıp, jar uzantılı dosyaları kurarken, bana sormadan direk telefon hafızasına kuruyor, bi kaç oyun kurdum ve telefon hafızası 30mb a kadar düştü. Sanırım arkadaş jar oyunları kasmadan hızlı açılsın diye telefon hafızasını tercih etmiş ama herkez aynı fikirde olmayabilir. Ayrıca oyunları kurduktan sonra mesajlardan silmek istediğimde, uygulama açık uyarısı veriyor ve silmiyor, reset atıp anca siliyorum. Sis uzantılı dosyalarda sorun yok, yüklerken direk soruyor ve yüklemeden sonra direk mesaj içinden siliyorum.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir firmware olmuş, tema efekleri açıkken bile hızlı. Ama küçük bir sorun tespit ettim. Bluetooth ile oyunları telefona atıp, jar uzantılı dosyaları kurarken, bana sormadan direk telefon hafızasına kuruyor, bi kaç oyun kurdum ve telefon hafızası 30mb a kadar düştü. Sanırım arkadaş jar oyunları kasmadan hızlı açılsın diye telefon hafızasını tercih etmiş ama herkez aynı fikirde olmayabilir. Ayrıca oyunları kurduktan sonra mesajlardan silmek istediğimde, uygulama açık uyarısı veriyor ve silmiyor, reset atıp anca siliyorum. Sis uzantılı dosyalarda sorun yok, yüklerken direk soruyor ve yüklemeden sonra direk mesaj içinden siliyorum.

kardeşim java run time mı attım o yüzden böyle

cennqizz

Üye
Öncelikle emeğine sağlık usta. Ben bu fw'yi yükleyeceğim ama şu an telefonum açılmıyo. sanırım eski yazılım yüklediğimden kaynaklı bi çökme meydana geldi. sadece titriyo telefon. bunu yüklersem düzelir mi ne dersin?

xpity

Üye
Kardeş senin yazılımdan sonra diğer yazlımları yükleyemedim. Hangi yazılımları yükleyip deneyebilirim. Yada C6 v52.007 yazılımları hangileri oluyor? Bi kaç tane denedim yükledi ama açmadı cihaz.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş senin yazılımdan sonra diğer yazlımları yükleyemedim. Hangi yazılımları yükleyip deneyebilirim. Yada C6 v52.007 yazılımları hangileri oluyor? Bi kaç tane denedim yükledi ama açmadı cihaz.

forumdaki hemen hemen bütün cfw ler v52.0.007 üzerine kuruldur Cor ve Rosftaki 52.0.007 satırlarını 52.0.101 olarak değişirsen istediğin c6 cfw sini yükleyebilirsin

----------Eklendi @ 14:21:28 ---------- Yazıldı @ 14:20:41 ----------

Öncelikle emeğine sağlık usta. Ben bu fw'yi yükleyeceğim ama şu an telefonum açılmıyo. sanırım eski yazılım yüklediğimden kaynaklı bi çökme meydana geldi. sadece titriyo telefon. bunu yüklersem düzelir mi ne dersin?[
kardeşim bunu sorunsuz yükleyebilrirsin merak etme

xpity

Üye
Eyvallah akşama denerim. Birde şu java olayına çözüm buldum, java yı kurmadan önce ekrana gelen "bilgileri göster" kısmına tıklayınca, oradan nereye kurucağımızı soruyor. E: seçip hazıfa kartına kurdum tüm javaları. Telefon hafızasını doldurucaksak, bi mantığı kalmıyor yapılan firmwarelerin.

forumdaki hemen hemen bütün cfw ler v52.0.007 üzerine kuruldur Cor ve Rosftaki 52.0.007 satırlarını 52.0.101 olarak değişirsen istediğin c6 cfw sini yükleyebilirsin

ışık_22

ışık_22

Üye
bu fw kurdum şimdi v52 orjinale geçmek istiyorum telim çöktü lütfen yardımcı olun

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
bu fw kurdum şimdi v52 orjinale geçmek istiyorum telim çöktü lütfen yardımcı olun

v52 orijinale dönemezsin konunun başında yazıyor zaten dikkatli okumadan iş yapmayın ancak c6 yazılımlarını sorunsuz yükleyebilirsiniz

ışık_22

ışık_22

Üye
kardeş neyi nasıl yapmam gerek hangi programla hangi fw yi yapmam gerek kafayı yemek üzereyim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
ewet arkadaşlar 2 gündür cfw yi deniyorum ve açıklamalarımı bi okuyun derim :(

dostum eleştirmek ya da kötü anlamda söylemiyorum daha sonraki cfwn de düzeltmen gereken çok hata buldum (KUSURUMA BAKMA LÜFEN AMA BELİRTMEM GEREK LÜTFEN YANLIŞ ANLAMA)

HATALAR
+ovi store ye girdiğim zman donuyor sonradan en son sürümünü yüklediiğim halde açmıyor(seninde belirttiğin gibi resetten sonra ilk açılışta ikona tıkladığın zaman yüklemeye başlıyor burda bi sorun yok ama daha sonra girmeye başladığın zaman donuyor.

+kendi web sayfasından durupdururken donuyo ve bazen daha sadece arama butonuna tıklamam la bile atıyo(atma olayı sadece opera da oluyor malüm o da acaip ram yiyor (ama yinede bi ara operada 5 tane sayfa aynı anda açıkken kasmadı yada atmadı)

+çok oyunu denedim çoğunu açmıyor. polarbit oyunları başta... (javalarda bi sorun yok)

+notlar ve conversations un olmamasının kötü olduğunu belirtmiştim bu da kötü bi yanı(bana göre oyle kimsenin adına konuşamam tabiki)

+bir de java runtime içinde gömülü keşke yapmasaydın isteyen zaten yükler.

+yazılım güncelleme yok olsaydı iyi olurdu.

+tema efektlerin iyi kasmıyo ama gereksiz ram yiyo daha iyi efektler koysan daha iyi olurdu çok sade olmuş ki zaten orjinalde de var aynı efektlerden bazıları.

+kamera kullanılıyor hatası çok fazla geliyor

OLUMLU YANLARI

+tel gayet hizlı ram olayı (eektler kapalıyken) 54 lerde bu güzel fena değil.

+bence tema güzel değil Red On Black ikonlu tema yükledim kasmıyor ve ikonların tamamı (istisnasız) değişiyor ki çok güzel bence

+mesaj yazma paneli çok güzel TİK ' in yeri muhteşem buna bayıldım.

+daha once de söylediğim gibi kaldırdığın gereksiz uygulamalar çok iyi olmuş (belirttiklerim dışında)

VE KENDİMCE TAVSİYE

YAPTIN DİYE SÖYLEMİYORUM YANLIŞ ANLAMA LÜTFEN
SANA KARDEŞİM FAZLA KURCALAMA SİTEMİ GEREKSİZLERİ BİLİYORSUN ONLARI SİL AMA SİSTEME (java runtime gibi) YAZILIMLARI GÖMME NE QT NE DE PHYTON, BAŞKA BİŞEY KURMA İSTEYEN KURSUN (bunları yapan kişilerin cfw sinde YÜKLENEMİYOR BU DAHİLİ BİR BİLEŞEN hatasını almamıza sebep oluyor)

Bu kadar yazıyı yazmamın tek amacı BİL diyedir. Lütfen yanlış anlama test ettim olumlu ve olumsuz gördülerimi yazdım.
ilerde daha iyi bir cfw yap diye......

affına sığınıyorum emeğine sağlık.....

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
ewet arkadaşlar 2 gündür cfw yi deniyorum ve açıklamalarımı bi okuyun derim :(

dostum eleştirmek ya da kötü anlamda söylemiyorum daha sonraki cfwn de düzeltmen gereken çok hata buldum (KUSURUMA BAKMA LÜFEN AMA BELİRTMEM GEREK LÜTFEN YANLIŞ ANLAMA)

HATALAR
+ovi store ye girdiğim zman donuyor sonradan en son sürümünü yüklediiğim halde açmıyor(seninde belirttiğin gibi resetten sonra ilk açılışta ikona tıkladığın zaman yüklemeye başlıyor burda bi sorun yok ama daha sonra girmeye başladığın zaman donuyor.

+kendi web sayfasından durupdururken donuyo ve bazen daha sadece arama butonuna tıklamam la bile atıyo(atma olayı sadece opera da oluyor malüm o da acaip ram yiyor (ama yinede bi ara operada 5 tane sayfa aynı anda açıkken kasmadı yada atmadı)

+çok oyunu denedim çoğunu açmıyor. polarbit oyunları başta... (javalarda bi sorun yok)

+notlar ve conversations un olmamasının kötü olduğunu belirtmiştim bu da kötü bi yanı(bana göre oyle kimsenin adına konuşamam tabiki)

+bir de java runtime içinde gömülü keşke yapmasaydın isteyen zaten yükler.

+yazılım güncelleme yok olsaydı iyi olurdu.

+tema efektlerin iyi kasmıyo ama gereksiz ram yiyo daha iyi efektler koysan daha iyi olurdu çok sade olmuş ki zaten orjinalde de var aynı efektlerden bazıları.

+kamera kullanılıyor hatası çok fazla geliyor

OLUMLU YANLARI

+tel gayet hizlı ram olayı (eektler kapalıyken) 54 lerde bu güzel fena değil.

+bence tema güzel değil Red On Black ikonlu tema yükledim kasmıyor ve ikonların tamamı (istisnasız) değişiyor ki çok güzel bence

+mesaj yazma paneli çok güzel TİK ' in yeri muhteşem buna bayıldım.

+daha once de söylediğim gibi kaldırdığın gereksiz uygulamalar çok iyi olmuş (belirttiklerim dışında)

VE KENDİMCE TAVSİYE

YAPTIN DİYE SÖYLEMİYORUM YANLIŞ ANLAMA LÜTFEN
SANA KARDEŞİM FAZLA KURCALAMA SİTEMİ GEREKSİZLERİ BİLİYORSUN ONLARI SİL AMA SİSTEME (java runtime gibi) YAZILIMLARI GÖMME NE QT NE DE PHYTON, BAŞKA BİŞEY KURMA İSTEYEN KURSUN (bunları yapan kişilerin cfw sinde YÜKLENEMİYOR BU DAHİLİ BİR BİLEŞEN hatasını almamıza sebep oluyor)

Bu kadar yazıyı yazmamın tek amacı BİL diyedir. Lütfen yanlış anlama test ettim olumlu ve olumsuz gördülerimi yazdım.
ilerde daha iyi bir cfw yap diye......

affına sığınıyorum emeğine sağlık.....

öncelikle güzel yorumun için teşekkürler
ovi storenin son versiyonunu attım çalışacağını umduğumdan pek kurcalamadım
web browserden atma çoğu cfw de vardır yanlış anlaşılmasın diğer arkadaşların cfw sine laf atmıyorum ama denediklerim hepsinde atmalar oluyodu ama yinede uğraştım en aza inmesi için ama demekki oluyomuş
kamera kullanılıyor hatası ile hiç karşılamadım zaten rasim kardeşin modlama bölümünde bu hata ile ilgili modu vardı onu yükledim 3-4 defa çektim ama problem çıkmadı sende çıkması ilginç
oyun oynamam ama 2-3 tane yükledim sorunsuz çalıştı
tema efekti hızlı olduğundan kullandım
kendim kullanmadığım programların hepsini kaldırdım o yüzden bazı silinen programlar hakkında yorumlar oldu

bir daha yazılım çıkarmayam demiştim forumdaki arkadaşlara bu yazılımın v2 versiyonunuda bir çok yenilik olmuştu ram 66 lara kadar çıkıyodu ama ufak olaylar oldu fw paylaşımını bıraktım saygılar..

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
rica ederim kardeşim ama bence cfw yapmayı bırakma en azından kendin için en iyisini yap. neyse o senin bileceğin iş ben sana başka bişey danışacağım

sen belirtmiştin v52.0.101 i yükleyince v52.0.007 yi tekrar yükleyemezsin diye ama bile bile senin cfw ni yükledim ama yinede daha önce kullandığım cfw ye dönmek istiyorum ama forumda ne yazdıysa yaptım bu işlerden de pek anlamam ama yapamadım neticesinde bu isim değiştirerek yapılan şeyi denedim olmadı bi yardım etsene be kardeşim şuan tel çalışmıyor sadece titreyip kapanıyor. bu usb ini kullan yerine gelince yapıyorum rm-356 yı seçiyorum (5800 d1 miydi neydi onu) ama ne ışık yanıyo ne başka bişey walla durum kötü anlycan bi yardım et gözünü sevem forumda yazıyo ya dosyaları c nin içinde programfiles te bilmem ne kadar klasöre giri at diye bende ole bi klasor yok elimle yazdım genede olmadı

bi el atıver nlur::(

Üst Alt