Final ! Ultimate SpeedX C6v20-5800 v52.0.101 Yüksek Performans-Gerçek Hız-Uzun Batarya-60 MB Ram

Sponsorlu Bağlantılar

klavyeci

klavyeci

Üye
Müzik Çalardan Menüye Atma Hatası devam ediyor

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Müzik Çalardan Menüye Atma Hatası devam ediyor

arkadaşım müzik çalardan çıkınca menüye atar o her fw de var normalde müzik çalarda seçeneklere basınca menüye atıyordu bu sorunu hallettim ama müzik çalar çıkışında menüye gider

klavyeci

klavyeci

Üye
arkadaşım müzik çalardan çıkınca menüye atar o her fw de var normalde müzik çalarda seçeneklere basınca menüye atıyordu bu sorunu hallettim ama müzik çalar çıkışında menüye gider

Hayır her iki şekilde menüye atıyor.Telefona hiçbirşey kurmadım.ilk açıldığı zaman denedim.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende müzik çalardan menüye atmıyor zaten özellikle o modu uyguladım kesinlikle böyle bir hata yok

master_s

master_s

Üye
öncelikle ellerine sağlık bende Nokia C6 var bu resimdeki tema hangisi söyleyebilirmisin?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Music stopper killme photo browser ı silmek istiyorum.
C5 tap the lock u C6 sürgülü tuş kilidi yapmak istiyorum
O 2 temayı çıkartıp kendi istediğim temayı koymak istiyorum

Sizden istediğim bana C5 kilidini nasıl c6 yapmayı anlatmanız ve music stopper ve diğer 2 tema için silinmesi gereken klasörleri söylemeniz.

Bunları yaparsanız gerçekten çok iyi olucak benim için :) Başarılı bir fwye benziyor ama kendime göre düzenlersem daha da güzel olucak bana göre:evet:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle ellerine sağlık bende Nokia C6 var bu resimdeki tema hangisi söyleyebilirmisin?

black id theme adlı bi tema kullanmanı tavsite ederim tam bi şarj ve ram dostu kasmıyor kesinlikle

----------Eklendi @ 19:03:17 ---------- Yazıldı @ 19:02:18 ----------

İz[Mir]Kan;3430261' Alıntı:
Music stopper killme photo browser ı silmek istiyorum.
C5 tap the lock u C6 sürgülü tuş kilidi yapmak istiyorum
O 2 temayı çıkartıp kendi istediğim temayı koymak istiyorum

Sizden istediğim bana C5 kilidini nasıl c6 yapmayı anlatmanız ve music stopper ve diğer 2 tema için silinmesi gereken klasörleri söylemeniz.

Bunları yaparsanız gerçekten çok iyi olucak benim için :) Başarılı bir fwye benziyor ama kendime göre düzenlersem daha da güzel olucak bana göre:evet:

sistem modlama bölümünde istediğiniz isteğe göre anlatım var ordan bakabilirsiniz.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
black id theme adlı bi tema kullanmanı tavsite ederim tam bi şarj ve ram dostu kasmıyor kesinlikle <font color="Silver"><br />
<br />
<font size="1">----------Eklendi @ 19:03:17 ---------- Yazıldı @ 19:02:18 ----------</font><br />
<br />
</font><br />
<br />
sistem modlama bölümünde istediğiniz isteğe göre anlatım var ordan bakabilirsiniz.
<br />
<br />

Neyin anlatımına bakıcam?Fwye birşey gömebilir ve silebilirim.Klasör ismi verirsen veya temaları sis olarak atarsan bende siscontentsle parçalayınca nerede ve hangi klasörlerde olduğunu bulup silebilirim.İlgilenirsen çok teşekkürler

----------Eklendi @ 19:31:20 ---------- Yazıldı @ 19:30:24 ----------

Bende black id gömmek istiyorum fwye.Kotukoylunun sitesinde görmüştüm

Newpronik

Üye
hocam eline sağlık çok güzel olmuş ben yazılımı kendime göre düzenledim ve 61 mb ram gördüm çok hızlı bir kaç sorunu halledemedim öncelikle müzik çalardan çıkınca menuye atıyor 15.2 sürümünu yüklemeye çalışınca dahili bileşen hatası veriyor acaba içine 15.2 yi gömebilir misin birde beklemede ışığı kapalıyken dahi menu ışığı tuşları kilitledikten bir süre sonra yanmaya basliyor bunun dışında başka hata görmedim eline sağlık

master_s

master_s

Üye
black id theme adresi varsa verebilirmisin bulamadım googlede?

Swisyn

Swisyn

Üye
Merhabalar, fwyi yükledim gayet güzel fakat başka bir c6ya geçmek istersem nasıl geçebilirim acaba sonuçta c6lar 52.0.007 ye modlanıyor ve paylaşımlar sadece rofs2 dosyası olarak veriliyor.

Acaba bir anlatım yapabilirmisiniz herkeze faydasının dokunacağından eminim, çok teşekkürler.

ModderFurkan

Üye
öle yaptım ama olmadı.

----------Eklendi @ 15:28:34 ---------- Yazıldı @ 15:25:39 ----------

bi dene sende.

v52.0.007 yüklemek istiyosan v52.0.101'den c0r ve UDA'yı al.. İstediğin cfw'nin rofs2'sini al rofs2'de 007 olan kısmı 101 olarak değiştir ve flashı at..Sorunsuz yükleyebilirsin :oke:

ahmet meço

ahmet meço

Üye
akşam fw ni yükledim fw de ovi haritalar yok rompech otomatik başlamıyor autoinstaller yok bunlar büyük eksikler !

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
akşam fw ni yükledim fw de ovi haritalar yok rompech otomatik başlamıyor autoinstaller yok bunlar büyük eksikler !

bu konuda zaten bi açıklama yaptım sistemin rahat ve hızlı çalışması için bunları kaldırdım yanlış anlamayın ama kesinlikle bu programlar benim cfw im de yer almayacak

----------Eklendi @ 12:43:32 ---------- Yazıldı @ 12:40:12 ----------

Merhabalar, fwyi yükledim gayet güzel fakat başka bir c6ya geçmek istersem nasıl geçebilirim acaba sonuçta c6lar 52.0.007 ye modlanıyor ve paylaşımlar sadece rofs2 dosyası olarak veriliyor.

Acaba bir anlatım yapabilirmisiniz herkeze faydasının dokunacağından eminim, çok teşekkürler.

kardeşim v52.007 yazılımını kullanabilmek için bu yazılımdaki c0r ve uda dosyasını kullanacan

----------Eklendi @ 12:45:32 ---------- Yazıldı @ 12:43:32 ----------

black id theme adresi varsa verebilirmisin bulamadım googlede?

buyur kardeş burdan indirebilirsin

----------Eklendi @ 12:48:00 ---------- Yazıldı @ 12:45:32 ----------

İz[Mir]Kan;3430892' Alıntı:
<br />
<br />

Neyin anlatımına bakıcam?Fwye birşey gömebilir ve silebilirim.Klasör ismi verirsen veya temaları sis olarak atarsan bende siscontentsle parçalayınca nerede ve hangi klasörlerde olduğunu bulup silebilirim.İlgilenirsen çok teşekkürler

arkadaşım burda gerekli anlatım var bu adrese bak
http://www.maxicep.com/modifikasyon...es-kendi-fwsini-yapabilecek-utk4n-455791.html

----------Eklendi @ 12:48:44 ---------- Yazıldı @ 12:48:00 ----------

İz[Mir]Kan;3430892' Alıntı:
<br />
<br />

arkadaşım burda gerekli anlatım var bu adrese bak
http://www.maxicep.com/modifikasyon...es-kendi-fwsini-yapabilecek-utk4n-455791.html

----------Eklendi @ 12:52:47 ---------- Yazıldı @ 12:48:44 ----------

hocam eline sağlık çok güzel olmuş ben yazılımı kendime göre düzenledim ve 61 mb ram gördüm çok hızlı bir kaç sorunu halledemedim öncelikle müzik çalardan çıkınca menuye atıyor 15.2 sürümünu yüklemeye çalışınca dahili bileşen hatası veriyor acaba içine 15.2 yi gömebilir misin birde beklemede ışığı kapalıyken dahi menu ışığı tuşları kilitledikten bir süre sonra yanmaya basliyor bunun dışında başka hata görmedim eline sağlık
arkadaşım zaten müzik çalardan çıkınca menüye gider arka planda çalıştığı için menüye geçiyor zaten içindeki müzik çalar 15.2 yi attım bekleme ışığı sorununu tam dikkat etmedim onunda modunu attım pnht den kaynaklanan bi hata olabilir ama son bi çalışmam daha var o biraz zaman alacak bu kez v52.007 için yapmayı düşünüyorum bu işi professiyonel olarak yapmıyorum ama elimden gelen herşeyi yapıyorum cfw de ram değeri ve şarjı en çok giden cfwdir

Newpronik

Üye
hayır ama xpress ten acınca bile menuye atıyor

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi

Newpronik

Üye
haklısın o kadarda mühim değil ama şu ışığın yanması çok gıcık yandıkça mesaj gelmiş diye sanıyorum pil ömrü içinde kötü birşey onu halledebilir misin acaba ?_

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
haklısın o kadarda mühim değil ama şu ışığın yanması çok gıcık yandıkça mesaj gelmiş diye sanıyorum pil ömrü içinde kötü birşey onu halledebilir misin acaba ?_

malesef bu hata pnht den kaynaklanıyor olabilir daha doğrusu ışıkları söndüren mod bilmiyorum yalan olmasın

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ya dostum utkanın konusu verip durma.Bende biliyorum birşeyler silmeyi.:vur Ama private blue temasını(resimde öyle) ve music stopperın sis dosyasın bulamadım.Onları bulabilirsem siscontentsle açıp silebilirim

Üst Alt