Final Fantasy Vi, Ios Ve Android Platformlarına Geliyor

 • 11 Ekim 2013
 • 256 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Oyuncuların büyük beğeni ile oynadığı bir rol yapma oyunu olan Final Fantasy VI‘nın iOS ve Android platformarı için sunulacağı haberi müjdelendi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Final Fantasy serisinin 6 ncı oyunu ve RPG türünün iyi bir örneği olarak karşımıza çıkan Final Fantasy 6, mobil platformlara gelmeye hazırlanıyor. Son zamanlarda mobil cihazların kullanımının artması ile birlikte gözde bit çok oyunda mobil platformlara taşınmaya başladı. Mobil cihazların özelliklerinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte cihazlara gelen oyun sayısı da artmakta.

  Square Enix‘in yapımcı ve yönetmeni olan Takashi Tokita, Kotaku‘ya yaptığı açıklamada; serinin ilk beş oyununun mobil platformlarda yer aldığını, 6ncı oyununda yakında mobile taşınacağını belirtti. Tokita, oyunun mobil cihazlara be zaman geleceği konusunda bilgi vermedi.

  2014 yılında mobil platformlarda yerini alacağını düşündüğümüz yapımın kendinden önceki serilerinin App Store ve Google Play Store‘da 16.99TLile 28.99TL arasında bir fiyata sahip olduğunu söyleyelim. Bakalım mobil platformlara gelecek olan serinin 6ncı oyunu Final Fantasy VI‘da bu kadar yüksek fiyata sahip olacak mı?

  Final Fantasy VI, iOS ve Android platformlarına geliyor
   


  Yazan: ANIL
Yüklüyor...
17/11/2018 - 19:55