File Manager v1.9.3 [Premium]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü 4.0.3 ve üzeri telefon ve tabletler için hazırlanmış Holo temalı dosya yöneticisi ve gezginidir. 4.5 MB apk boyutu vardır. Uygulama, bünyesinde Türkçe dahil 29 dil barındırmaktadır.

WHAT'S NEW
Version 1.9.3:
-Fixed minor bug issues and performance enhancementsİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
5
Görüntüleme
571
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
2
Görüntüleme
228
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
12
Görüntüleme
446
Jokerr33
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
352
kolombo28
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt