fikirlerinizi alabilirmiyim

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
fikirlerinizi alabilirmiyim
Arkadaşlar lumia 520 me teklif olarak htc evo 3d geldi . Cihaz sorunsuz . Fakat aklımda soru işaretleri var . Cihaz 3 yıl önce çıkmış beni 2 yıl götürür mu ? Bide bu rom dediğimiz olay başka telefonlara portlanabiliyormu basit bir şey mi ? Son soru sizce takas etsem mi ? :DYardım edicek yok mu

blacktalon

blacktalon

Üye
evo 3d ekranı sıkıntı çıkarır ilerde.

blacktalon

blacktalon

Üye
3d oldugu icin 3d telefonlar pek tutmadi cunku 3d kapama gibi bi secenek yok gozu yoruyor o da kullanmadim ama kullanan vardir ben incelemistim magazada lgnin 3d modelini zamaninda

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
3d oldugu icin 3d telefonlar pek tutmadi cunku 3d kapama gibi bi secenek yok gozu yoruyor o da kullanmadim ama kullanan vardir ben incelemistim magazada lgnin 3d modelini zamaninda

o bakımdan sıkıntı yok :)Bunun dışında önerir misin

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
520'den vazgeçme derim ;)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
android te qualcomm snapdragon 600 ve 800 yonga setleri dışında telefonların hızlı çalışmadığını düşünüyorum.ben şu anda s4 kullanıyorum.daha önceden wp kullanıyordum.lumia 520 nin birçok avantajı var.8.1 güncellemesinide alacak.1ghz çift çekirdekli işlemcisine rağmen oldukça hızlı.tek sorunu mağazadaki oyunlardan bazılarını 512 mb ram olduğu için çalıştırmıyor fakat bunada alternatif yöntemler geliştirmişler denemedim ama forumda konusu var.tabi bu söylediklerim benim fikrim yinede siz bilirsiniz :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
android te qualcomm snapdragon 600 ve 800 yonga setleri dışında telefonların hızlı çalışmadığını düşünüyorum.ben şu anda s4 kullanıyorum.daha önceden wp kullanıyordum.lumia 520 nin birçok avantajı var.8.1 güncellemesinide alacak.1ghz çift çekirdekli işlemcisine rağmen oldukça hızlı.tek sorunu mağazadaki oyunlardan bazılarını 512 mb ram olduğu için çalıştırmıyor fakat bunada alternatif yöntemler geliştirmişler denemedim ama forumda konusu var.tabi bu söylediklerim benim fikrim yinede siz bilirsiniz :)

ama alır almaz evo ya 4.4atıcam romlar bile hazır,:D
ama alır almaz evo ya 4.4atıcam romlar bile hazır,:D

cyanogenden portlanmış

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
ben o rom atma olayını sevmiyorum madem ortada yeni bir sürüm var firma dağıtsın.yani destek almayan bir telefon ve diğer tarafta desteğe devam eden bir telefon.rom atma olayını biliyorsan 520'nin eksik tarafı oyun sıkıntısını cihazı unlock ederek halledebilirsin :) iyi düşün derim usta :)

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
ben o rom atma olayını sevmiyorum madem ortada yeni bir sürüm var firma dağıtsın.yani destek almayan bir telefon ve diğer tarafta desteğe devam eden bir telefon.rom atma olayını biliyorsan 520'nin eksik tarafı oyun sıkıntısını cihazı unlock ederek halledebilirsin :) iyi düşün derim usta :)

unlock olayının inciğini cinciğini çıkardım :) derdim oyun ve uygulama değil , rom düzenlemeyi filan düşünüyorum , firma dağıtsın diyorsun da adam telefon satamaz öyle :)