figo alex takası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
figo alex takası
İspanya Ligi'nde istediği sonuçları alamayan ve lider Barcelona'nın 6 puan gerisinde ikinci durumda bulunan Real Madrid, önümüzdeki sezonun planlamasını yaparken, Fenerbahçeli Alex'i gündemin ilk maddesinde tutmaya devam ediyor.
Brezilyalı Teknik Direktör Luxemburgo'nun, Alex konusunda ısrarını sürdürmesi nedeniyle Real Madrid'in, Sarı - Lacivertliler'e yeni bir teklif getireceği öğrenildi. İspanyol kulübünün, Luxemburgo'nun önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği Figo'yu, Alex ile takas etmek için öneri paketi hazırladığı bildirildi. Real Madrid ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Figo'nun, yıllık yaklaşık 4 milyon Euro tutan ücretini, Fenerbahçe'nin ödemesi halinde bedelsiz verileceği, karşılığında Alex'in talep edileceği ifade edildi.
Luxemburgo ile Alex'in menajerliklerini yapan Juan Figger'in, Madrid'de Realli yöneticilerle pazarlık masasına oturduğu ve Fenerbahçe ile aralarında arabuluculuk yapmayı kabul ettiği de ileri sürüldü. Real Madrid ile Figger'in bu önerisinden, Figo'nun da haberi olmadığı ve vereceği yanıtın merak edildiği vurgulandı.
kaynak: milliyet spor

the_patriot

Üye
figo eski figo değil artık

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben kesinlikle böyle bişey olmasını istemem... :(

Quattro

Quattro

Üye
Yok böyle bişey olamazzzz..
Ya Alex başladı takı takır top oynamaya ,golleri atmaya takımda şampiyonluğa gidiyor hemende nasıl kafa karıştırıyolar hayret bişey yaa :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hepsi palavra FB Yonetimve Alex boyle birsey olmadıgını aylar once ve en son Alex Fenerium imza toreninde soylemisti..

MiCoX

Üye
FiGo tırtlar bence fenerde aLex DAha iyi

Caine

Caine

Üye
hahahehehahah asla alexle figo gibi birinin takasını dusunemiyorum. tamam alex iyi futbolcu ama benim gozumde asla ama asla bir figo olamaz. sizede fb taraftarı olarak biliyorsunuz ki asla figo gelmez fenere sizde istemiyoz diye tutturdunuz :)

ibonline

ibonline

Üye
Sevgili Frank herseye muhalefet olmaya adaymısın herseye balıklama atlama unutmaki paranın acamayacagı kapı yoktur bak seni bile satın alırız :haha: kardeşim bırak artık bu anti fenerliği :nono:

DefectoR

Arkadaşlar şunu kavrayamadınız galiba... Fener artık isim peşinde değil, kalite peşinde, ha bu demek değildir Figo kalitesiz aksine süper oyuncu ama YAŞLI :(

tt82

Üye
Umarım yüönetim böyle bi hataya düşmez ve Alexe sahip çıkar

F_atakan

Üye
bencede alex daha iyi..figodan çok çok daha iyi bir futbolcu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Figo bundan 5 sene önce olacaktı o zaman süperdi ama 5 sene öncede figo gelmezdi zaten... :D

Caine

Caine

Üye
sevgili ibonline ben hic bir seye muhalefet değilim. sen benim her yazdıgıma muhalefetsin. ve benim bu kanalda bir sey yazmamı bekleyipde balıklama atlayan tek adamsın. sanada bu yakısır. ben senin vanda ogretmenler kampı onunde suya balıklama atladıgınıda bilirim kızdırıyosun. bak vallahi bu tarihi hadiseyi anlatırım. sen aslında başka takımları ufak gormeyi bırak. hem fener kimki beni satın alacak veya baska bir insan ben kolemiyim lem pazarda. para her kapiyi acıyorsa ve her seyi satın alabiliyorsa sende satın alsaydın ya se..hanı?????? neyse iyi oku yoksa gunah benden gidecek hadi bye dikkatli ol her an patlayacak bir bomba gibiyim.
en buyuk cim bommmmmmmmmmmmmm

DooDie

Üye
yav kardesim bu dünyada figo gibi topcu varmi yaa figo 10 tane alex eder benim gözümde kim ne derse desin ah bi galatasarayin bes on kurus parasi olacakti varyaaa abooww simdi neler yapmistik biz her neyse abartmayalim olayi öpüyorum hepinizi :P

mayday_

Üye
ya bu haber beni o kadar çok güldürdü ki bu haberi yapan/uyduran gazeticiyi tebrik ediyorum

mayday_

Üye
nobreyide ronaldo ile takas etsinler anelkayıda owen'la hatta rüştü=illker

crawling

crawling

Üye
teklif etseler bile vermez fenerbahçe heralde..

the_patriot

Üye
böyle giderse fener gs gibi huzurevi olacak :)

yuubi

Üye
Originally posted by DooDie@Apr 29 2005, 08:33 PM
yav kardesim bu dünyada figo gibi topcu varmi yaa figo 10 tane alex eder benim gözümde kim ne derse desin ah bi galatasarayin bes on kurus parasi olacakti varyaaa abooww simdi neler yapmistik biz her neyse abartmayalim olayi öpüyorum hepinizi :P
[post=42264]Quoted post[/post]​
;;) kardeşime bak be neler yazmış sonuna kadar katılıyorum sana :oke: FİGO=10 TANE alex :haha:

mayday_

Üye
Originally posted by franck_ribery+Apr 29 2005, 05:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(franck_ribery &#064; Apr 29 2005, 05:42 PM)</div><div class='quotemain'>sevgili ibonline ben hic bir seye muhalefet değilim. sen benim her yazdıgıma muhalefetsin. ve benim bu kanalda bir sey yazmamı bekleyipde balıklama atlayan tek adamsın. sanada bu yakısır. ben senin vanda ogretmenler kampı onunde suya balıklama atladıgınıda bilirim kızdırıyosun. bak vallahi bu tarihi hadiseyi anlatırım. sen aslında başka takımları ufak gormeyi bırak. hem fener kimki beni satın alacak veya baska bir insan ben kolemiyim lem pazarda. para her kapiyi acıyorsa ve her seyi satın alabiliyorsa sende satın alsaydın ya se..hanı?????? neyse iyi oku yoksa gunah benden gidecek hadi bye dikkatli ol her an patlayacak bir bomba gibiyim.
en buyuk cim bommmmmmmmmmmmmm
[post=42105]Quoted post[/post]​
[/b]

franck_ribery katılıyorum çok haklı asıl bütün febeliler bize muhalef

<!--QuoteBegin-crawling
@Apr 29 2005, 11:42 PM
teklif etseler bile vermez fenerbahçe heralde..
[post=42442]Quoted post[/post]​
[/quote]

ama yesinler alexsinizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...