Fifa 14 Android Orign Id Listesi

Sponsorlu Bağlantılar

cash21

cash21

Üye
İnşallah çözüm bulurlar ((=te="gomancele, post: 6520388, member: 187705"]Kardesim bende ayni mesai aliyorum buyuk bi ihtimal update yada bakin vardir bir anda cok yuklenme olduya sonucta originde oynarken acik arttirmalar fln transferler diger oyuncularla baglantili serverlarda kasmis olabilir birkac saate duzelir diye umuyoru.[/quote]
Origin sitesinde tüm serverlar online sorun bizden olabir mi ??

gomancele

gomancele

Üye
İnşallah çözüm bulurlar ((=te="gomancele, post: 6520388, member: 187705"]Kardesim bende ayni mesai aliyorum buyuk bi ihtimal update yada bakin vardir bir anda cok yuklenme olduya sonucta originde oynarken acik arttirmalar fln transferler diger oyuncularla baglantili serverlarda kasmis olabilir birkac saate duzelir diye umuyoru.
Origin sitesinde tüm serverlar online sorun bizden olabir mi ??[/quote]
Kardesim sorun bizdede olabilir :)

cash21

cash21

Üye
Deli oldum sabahtan beri yav ea games e atmadigim ticket kalmadı :/

camecula

camecula

Üye
Aikhen eklerseniz sevinirim arkadaslar

metalersin

Üye
kagraman9 :)

kenan0025

Üye
suskun_yurek025
eklerseniz memnun olurum :)

taklaci55

taklaci55

Üye
Ekleyin farques55. Hepinizi ekledim

Son düzenleme:
cash21

cash21

Üye
Bu menajeri nasıl değiştiriyoruz bilen var mı?

mete81

Üye
metefurkank hepinizi ekliyorum

taklaci55

taklaci55

Üye
Beyler oyuncuyu nasıl kadroya dahil edicem teklifler veriyorum birşeyler oluyor param felan eksiliyor ama oyuncular gelmiyor ?

m.can_10

m.can_10

Üye
mehmet7217000 ekleyin ama nasıl 2 kişilik maç yapılıyor bilen var mı?

taklaci55

taklaci55

Üye
mehmet7217000 ekleyin ama nasıl 2 kişilik maç yapılıyor bilen var mı?
Karşılıklı şuan yok ama belki yeni sürümlerde gelir inş. Single modunda lig maçları yap öyle öyle lig kademen artar.

İncİnat

İncİnat

Üye
incinat

abcderhan

Üye
abcderhan

tolgajustin

Üye
Turktolga nickim.ekleyin

chelse

chelse

Üye
Ultimate moda giremiyorum origin hata veriyor çözümü var mı acaba?

rreey08

rreey08

Üye
rreey08

cihan_cam

Üye
Beyler oyuncuyu nasıl kadroya dahil edicem teklifler veriyorum birşeyler oluyor param felan eksiliyor ama oyuncular gelmiyor ?
kardeş oyuncuya teklif veriyorsun yada ilk kulübüne veriyorsun sonra transfer bölümüne gidip orda oyuncuya maaş öneriyorsun ve en az 1 saat bekliyorsun oyuncu kabul ederse geliyo kabul etmezse paran geri geliyo

ciwan__47

ciwan__47

Üye
chiwan047

Üst Alt