FExlorer

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wampir

Üye
    Konu Sahibi
FExlorer
arkadaslar bt ile tele bir kaç program attım we setup larını silmedim .programları başka kişilerede göndermek istiyorum . fexlorer programıyla oluo!! ya da başka bi program war mı göndermek için ;) 8)

symbianboy

Üye
instantsis diye bi program vardı sitede yüklenmiş dosyayı gönderiyor ama daha ben full sürüm yapamadım offff imei olmuyo bazen bide cr*ckide işe yaramadı

wampir

Üye
    Konu Sahibi
ewt o program bendede war ama ımei ye göre bi şi istio !göndermıo yanı o code yi bulmak lazım we nerden bulunacagını bılmıyorum :ah:

msw

msw

Üye
Ewt Göndermez Bunu ancak Profimail ile birlikte yüklenen ProfiExplorer la Yapabilirsin...son versiyonuyla indir...

Download

Not:Bunu yükleyince otomatik ProfiMail ve ProfiExplorer yüklenir...

wampir

Üye
    Konu Sahibi
kardes bu programla oyun tema gibi şeyler gönderlio mu bt ile !! nası gönderildigini de yazar mısın ya !! ?_??? :artı:

hasisa

hasisa

Üye
Originally posted by msw@Nov 5 2005, 03:50 AM
Ewt Göndermez Bunu ancak Profimail ile birlikte yüklenen ProfiExplorer la Yapabilirsin...son versiyonuyla indir...

Download

[post=204157]Quoted post[/post]​
dosya yerinde yok

msw

msw

Üye
Originally posted by wampir+Nov 5 2005, 12:46 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(wampir &#064; Nov 5 2005, 12:46 PM)</div><div class='quotemain'>kardes bu programla oyun tema gibi şeyler gönderlio mu bt ile &#33;&#33; nası gönderildigini de yazar mısın ya &#33;&#33; ?_??? :artı:
[post=204243]Quoted post[/post]​
[/b]

Bu Programla sis uzantılı yada herhangi bir uzantılı dosyayı gönderebilirsin...Dosyayı seçip gönder bluetooth ile dediğinizde gönderir sorun vermez...
Originally posted by hasisa@Nov 5 2005, 07:18 PM
<!--QuoteBegin-msw
@Nov 5 2005, 03:50 AM

Download

[post=204157]Quoted post[/post]​

dosya yerinde yok
[post=204571]Quoted post[/post]​
[/quote]
Link çalışıyor...bir sorun yok...

hyper

Üye
sis dosyalarını fexplorer&#39;la da gönderebilirsin.
dosyanın uzantısını .sis den başka bişey yap, öyle gönder. alan telefonda da uzantı değişik olsa bile açılır, sorunsuz çalışır.

wampir

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(hyper &#064; Nov 10 2005, 11&#58;50 AM) [post=207634]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sis dosyalarını fexplorer&#39;la da gönderebilirsin.
dosyanın uzantısını .sis den başka bişey yap, öyle gönder. alan telefonda da uzantı değişik olsa bile açılır, sorunsuz çalışır.
[/b][/quote]

uzantıyı nası deıstırcez &#33;&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dosyanın üzerine gelip , File / Rename sekmesine tıklayıp ismini değiştirebilirsin

81suat

Üye
fgkofgfgnnnn

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
instant sis i kurmayı denedin mi

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
dostum dosya yok ne indireceğizzz :@

schumici

schumici

Üye
bunun en basit yolu ne peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt