ferrari enzo ve porsche carrera gt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi

enzo 640 bin $ porsche daha ucuz 440 bin $

aTTra

Üye
Her iki otomobilde süper. Yarın gidip alayım bari ucuzmuş.

keano

Üye
anil olm..sec birini ben alcam sana soz :D porsche sekil olarak hanzo enzodan daha guzel..

DefectoR

Originally posted by aTTra@Jun 18 2005, 02:21 AM
Her iki otomobilde süper. Yarın gidip alayım bari ucuzmuş.
[post=88647]Quoted post[/post]​
Maketini mi?? Bende almıştım da :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
İkisi de mükemmel ama ben şahsen o parayı o arabalara vermem... ;)

doukan1989

Üye
zor karar hangisini almam gerek acaba.. Bu arada Porsche u alabilmek icin siparisten sonra 1 sene beklemeniz ferrari icinse onceden garajinizda 2 adet ferrarinin bulunmasi gerekiyor ....

psycho potter

Üye
cem yılmaz yasadı o zaman :) . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış

keano

Üye
Originally posted by psycho potter@Jun 18 2005, 11:46 AM
cem yılmaz yasadı o zaman :) . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış
[post=88877]Quoted post[/post]​
onu rolls royce'da yapiyodu bi aralar..sadece ot ile beslenmis ineklerimi ne seciyodu...yemle diil... hey allaaam yaaa ne gariptir su luks ureticiler

Quattro

Quattro

Üye
Porsche şekil olarak enzoya 5 basar.. ;)

doukan1989

Üye
Originally posted by Quattro@Jun 18 2005, 07:33 PM
Porsche şekil olarak enzoya 5 basar.. ;)
[post=89274]Quoted post[/post]​
+1 porsche mukemmel

yılmass_

yılmass_

Üye
Originally posted by keano+Jun 18 2005, 12:11 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jun 18 2005, 12:11 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-psycho potter@Jun 18 2005, 11:46 AM
cem yılmaz yasadı o zaman :)  . iki arabada gayet hoş bide ben bi şey duydum doğrumu ferrari özel üretim arabalarının koltuklarının derisini bile kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan yappıyolarmış
[post=88877]Quoted post[/post]​
onu rolls royce&#39;da yapiyodu bi aralar..sadece ot ile beslenmis ineklerimi ne seciyodu...yemle diil... hey allaaam yaaa ne gariptir su luks ureticiler
[post=88913]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ya nerden para koparabiliriz diye iyice saçmalıyorlar
düşünsene araba alıcaksin efendim bizim arabanın koltuklarının derisi calı halindeyken sadece ot yemiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt