Fergusonın umudu Van Der Sar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Fergusonın umudu Van Der Sar
Ferguson'ın umudu Van Der Sar

Edwin van der Sar, Manchester United ile iki yıllığına anlaştı

Van Der Sar daha önce Ajax, Juventus ve Fulham'da görev yaptı
Manchester United, Fulham ve Hollanda Milli Takımı'nın kalecisi Edwin van der Sar ile sözleşme imzaladı.

Manchester United, Danimarkalı Peter Schmeichel 1999 yılında takımdan ayrıldıktan sonra sekizinci kalecisini transfer etti.

Premier Lig ekibi, Fulham'ın 34 yaşındaki Hollandalı kalecisi Edwin van der Sar ile iki yıllık sözleşme yaptı.

Sağlık kontrolünden sonra transferi gerçekleşecek olan Van Der Sar'ın sözleşmesi 1 temmuzda yürürlüğe girecek.

Deneyimli file bekçisi, United'ın Schmeichel'dan sonra birçok kaleci denediğini ve yeni takımı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını söyledi.

Peter Schmeichel'ın boşluğunu Mark Bosnich, Massimo Taibi, Raimond van der Gouw, Fabien Barthez, Roy Carroll ve Tim Howard ile doldurmaya çalışan United Menajeri Alex Ferguson, Edwin van der Sar ile uzun süredir ilgileniyordu.

"United'i hak ettiği yere taşımayı umuyorum" diyen Van Der Sar, Manchester United'ın birkaç takviyeyle Chelsea ile başabaş mücadele edebilecek duruma gelebileceğini ifade etti.

seriFBurak

seriFBurak

Üye
herfler bi kaleci bulamadılar!
Aslında Tim howard iş yapardı ama daha genc die oynatmıo!
Ferguson da biraz turklere cekmeye basladı galiba!

DefectoR

Bu adam ölmedimi yau

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Manchester Untied'ın kaleci problemi, Fenerbahçe'nin sol kanat problemi gibi malesef.. :(

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
van der sar , cordoba , cech , kahn başkası yalan

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Cordoba... :wacko:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Cordoba mı..??? :D

seriFBurak

seriFBurak

Üye
abowwww cordoba dunya kalecilerinin arasına girmiş!
Pancu desen anlardk ama cordoba???

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Jun 7 2005, 07:30 PM
Cordoba mı..??? :D
[post=76996]Quoted post[/post]​

dünyadaki en kariyerli kalecilerinden biri olduğunu bilecek kadar futbol bilginiz vardır herhalde,daha sezon başında arsenal cordobayı almak için neler yaptığı unuttun herhalde

DefectoR

Originally posted by the_patriot@Jun 8 2005, 10:58 AM
dünyadaki en kariyerli kalecilerinden biri olduğunu bilecek kadar futbol bilginiz vardır herhalde,daha sezon başında arsenal cordobayı almak için neler yaptığı unuttun herhalde
[post=77546]Quoted post[/post]​

Sana katılıyorum, Şuan Türkiyede 2 kaleci bilirim, Rüştü ve Cordoba.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
fifa'nın resmi organı IFFHS tarafından dünyanın en iyi 3 kalecisin biri seçilen cordoba dır üstelik 7 sene
bu başarıyı cordoba'dan başka sadece kahn dadır.
2 kıtalararası dünya şampiyonluğu,4 kez arjantin şampiyonluğu,2 kez güney amerika şampiyonlar ligi şampiyonluğu kazanmıştır. (bu kupalarda en büyük pay onundur)

bilmeyen arkadaşlar için yazdım

schweppes

Üye
Originally posted by DefectoR+Jun 8 2005, 11:07 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; Jun 8 2005, 11:07 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Jun 8 2005, 10:58 AM
[post=77546]Quoted post[/post]​

Sana katılıyorum, Şuan Türkiyede 2 kaleci bilirim, Rüştü ve Cordoba.
[post=77550]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
yapma arkadaşım rüştü yakarcadır,hangi maç ne yapacağını bilemezsin,bence türkiyedeki en iyi kaleci mondragon ne kadar fenerbahçeli olsamda üzülerek böyle diyorum

massut

massut

Üye
Türkiye nin iki büyük kalecisi Rüştü ve Cordoba ha :haha:
Hiç GÜLCEĞİM YOKTU. :lol2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya arkadaşlar 2 sene önce geldiğinde ne goller yiyordu cordoba resmen kova tabir edilecek şekildeydi... Bunlar gözardı ediyorsunuz... ;)

massut

massut

Üye
Bakın MONDRAGON Türkiye nin en iyi kalecisi demiyorum ama ;)

Bu kadarda bol keseden atılmaz ki :ah:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya nerde kaleci &#33;
boswerin turkiyede kaleci maleci yok&#33;&#33;&#33;

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot@Jun 8 2005, 11:14 AM
fifa&#39;nın resmi organı IFFHS tarafından dünyanın en iyi 3 kalecisin biri seçilen cordoba dır üstelik 7 sene
bu başarıyı cordoba&#39;dan başka sadece kahn dadır.
2 kıtalararası dünya şampiyonluğu,4 kez arjantin şampiyonluğu,2 kez güney amerika şampiyonlar ligi şampiyonluğu kazanmıştır.Türkiye ligi şampiyonluğu (bu kupalarda en büyük pay onundur)

bilmeyen arkadaşlar için yazdım
[post=77555]Quoted post[/post]​

fifa ne anlar futboldan kesin şike var , zaten o şampiyonluklarda tesadüf zaten dimi

massut

massut

Üye
:huhu: Dida Toldo vs. bunlar hikaye yani

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by massut@Jun 8 2005, 01:19 PM
:huhu: Dida Toldo vs. bunlar hikaye yani
[post=77707]Quoted post[/post]​
ewt ekleyeblrz daha bunlar hkayemiş&#33;
gercek cordoba&#33;
hatta pancu&#33;&#33;
cunku bazı bjk liler daha cok begenmişlerdi&#33;pancu yu

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
sadece cordobanın kariyerini yazdım yorum sana kalmış cordoba nın iyi kalcesi olmasının dida , toldo nun kötü kaleci olduğunu anlamına getirmek de büyük bir başarıdır

şimdi ben morientes iyi futbolcu diyecem sen raul , owen , henry kötü futbolcu dedim gibi saptıracaksın konuyu

bravo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...