Ferguson'ın sırrı tecrübe

 • 30 Ekim 2010
 • 340 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Manchester United Menajeri Alex Ferguson, Rooney krizinin tatlıya bağlanmasının ardından kulübün geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

  Alex Ferguson, tam 24 yıldır Manchester United'ın başında... Deneyimli menajer içindeki futbol tutkusunu hala kaybetmese de emeklilik günleri artık yakın görünüyor.

  İskoç menajer 69 yaşına merdiven dayamış durumda. Ferguson, Rooney krizi sonrası kulübün geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Golcü futbolcuyu sözleşme yenilemesi için son anda ikna eden Ferguson, "Dürüst olmak gerekirse, genç bir menajer Rooney'i ikna etmeyi başaramayabilirdi. Bu yüzden ben emekli olduktan sonra kulübün başına mutlaka deneyimli bir isim getirilmeli. Bu menajer, oyuncular üzerinde otorite kurabilmeli. Çünkü United gibi bir kulüpte her an her şey olabilir. Gelişmelere hazırlıksız yakalanamazsınız" ifadelerini kullandı.

  Manchester United'ın başında birbirinden büyük başarıların altına imza atan Ferguson, ne zaman emekli olacağı yolundaki soruları ise yanıtsız bıraktı.
   


  Yazan: HeiLmasTer®
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 08:43