fenerden açıklama emre ile ilgilenmiyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
fenerden açıklama emre ile ilgilenmiyoruz
alıntıdır fenerbahce.org

Uzun süredir resmi kaynaklar dışında Fenerbahçe’nin transfer gündeminde yer alan, Milli Takım oyuncusu Emre Belözoğlu ile kulübümüz ilgilenmemektedir.

Bugünkü Pas Fotomaç gazetesinde yer aldığı gibi Emre için Akmerkez’de menajeri ile gizli görüşme yapıldığı yolundaki haber tamamen yalan olduğu gibi Akmerkez’de başkanımız Aziz Yıldırım, Can Bartu, Hakan Bilal Kutlualp, Mahmut Uslu ve Osman Şener ile yemekte biraraya gelmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

DefectoR

sıktı ama bu emrecikte, zaten sevmiyom onu, alınmasını da istemiyom.

informer

informer

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 24 2005, 09:57 AM
sıktı ama bu emrecikte, zaten sevmiyom onu, alınmasını da istemiyom.
[post=94749]Quoted post[/post]​
ona verecekleri parayla daha iyi futbolcular bulunur. ilhan cavcav dan ders alsın tüm klüp yöneticileri

souza1907

Üye
newcastle la anlasmis.....

DefectoR

Kim ya bu emre söylermisiniz bana? bizim ermrenin mevkiisinde oynayacak bir sürü futbolcumuz var neden onları adam etmiyor daum.

Serkan, Kemal, Selçuk. adam etsin bunları bunların hepsi emenin mevkiisinde oynayacak oyuncular. Özellikle de serkan ve kemal kendini toparlarsa bizim emre gibi elemanları almamıza gerek kalmıcak.

schweppes

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 24 2005, 10:27 AM
Kim ya bu emre söylermisiniz bana? bizim ermrenin mevkiisinde oynayacak bir sürü futbolcumuz var neden onları adam etmiyor daum.

Serkan, Kemal, Selçuk. adam etsin bunları bunların hepsi emenin mevkiisinde oynayacak oyuncular. Özellikle de serkan ve kemal kendini toparlarsa bizim emre gibi elemanları almamıza gerek kalmıcak.
[post=94763]Quoted post[/post]​
kesinlikle katılıyorum

seriFBurak

seriFBurak

Üye
selcuk u bilmemde kemal i iyice attılar takımdan!
su cocuk daki yeteneki herkes bilio!
daum insalla onu da atmas takımdan!

schweppes

Üye
ben kemaldeki şanssızlığa çok üzülüyorum yazık oldu resmen

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
ben emre'yi almamasına sevindim .bizim onun kadar oyuncularımız var....onun gözü para hırsı almışş.duyduguma göre emre yıldırımdan teminat mektubu istemiş...ondan başkan mal almıyoz demiş....

the_patriot

Üye
emre diyor ki bana en yüksek teklifi fener verdi, fener diyorki emre ile ilgilenmiyoruz kim yalancı tabiki fener

schweppes

Üye
da bu ticaret tabiki öyle diyecek

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
üzülmeyin arkadaslar bu fenerde para bol alırlar bi oyuncu bizim gs'nin alacağı yok

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Ehuehe ya Fenerbahçe'de komik olmaya başladı sene başından beri adamın peşindeler yöneticiler bile görüştü ozaman yalanlamadılar sonrada alamayınca taa resmi siteden açıklama yaparak ilgilenmiyoruz e tabiki adam sizi hiç istemiyor ilgilenecektiniz bide :D

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
:)

Caine

Caine

Üye
aga alamadılar. hatta emre en yuksek parayı fb verdi ama orda oynayamam avrupada devam etmek istiyorum kariyerime dedi ve bu hafta istanbulda newcastle ile imza töreni var. fb de ne hayal kurmuşdu beeee yazık oldu. emre bir gün turkiyeye donerse gsden başka bir takımada gitmez...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
emre ne fenere ne gs ye nede bjk'ye gelir emre adaya gidecek

mavizeybek

mavizeybek

Üye
emre bence alınmalıydı. bu arada bir futbolcunun teminat istemesi kadar doğal ne olabilir ki sonuçta sen o parayı ona ödemeyecek misin anlamıyorum ben bu basını :vur:

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
ben sevindim türk oyuncu avrupaya damgasını vursun bencee

paratoner

Üye
ya keske alsalardi ben severim keratayi....

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
avrupa yakısırrrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt