Fenerbahçe'ye Lugano darbesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esendağlı

Esendağlı

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'ye Lugano darbesi

Güney Amerika grubunda Arjantin'e yenilerek play-off oynamak zorunda kalan Uruguay'ın kaptanı Lugano, 22 Kasım'daki Beşiktaş derbisinde oynamayabilir.
Dünya Kupası Güney Amerika Grubu son maçında, evinde Arjantin'e 1-0 yenilen Uruguay, Güney Afrika'daki turnuvaya katılabilmek için Kuzey Amerika Grubu 4'üncüsü Kosta Rika ile play-off maçları oynamak zorunda kaldı. Diego Lugano'nun kaptanlığını yaptığı Güney Amerika ekibi, Arjantin önünde zaman zaman üstün bir oyun ortaya koymasına rağmen 10 kişi kalmasının hemen ardından gol yedi ve 70 bin seyircisi önünde rakibine boyun eğdi. Bu durum, Fenerbahçe için de hiç iyi olmadı. Çünkü Uruguay Milli Takım kaptanı Lugano, 14-18 Kasım tarihlerinde oynanacak play-off mücadeleleri için ülkesine gidecek. 22 Kasım'da da Fenerbahçe İnönü Stadı'nda ezeli rakibi Beşiktaş ile karşılaşacak.

EN ERKEN CUMA DÖNER

18 Kasım'ı 19 Kasım'a bağlayan gece yarısı Kosta Rika karşısında zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Lugano, en erken 20 Kasım Cuma akşamı İstanbul'da olabilecek. Lugano ve Andre Santos'un milli takımlardan yorgun döneceğini belirterek, onları bu Pazar Gaziantep karşısında oynatmamayı planlayan Daum'un, derbi öncesinde Lugano konusunda başı epey ağrıyacak gibi görünüyor.

sultan"

sultan"

Üye
bende sevindiydim ya galatasaray maçında oynamayackmı yoksa diye.ama futbolculuğundan değil bizimkileri sakatlayamayacak diye:naughty:

'Davut

'Davut

Üye
Anman sakatlandı sandım neyse oynasın herkes milli takımında oynamak ister .....
oda oynasın

Esendağlı

Esendağlı

Üye
    Konu Sahibi
sultan";1706449' Alıntı:
ulan bende sevindiydim ya galatasaray maçında oynamayackmı yoksa diye.ama futbolculuğundan değil bizimkileri sakatlayamayacak diye:naughty:
Bence Futbolculuğundan:ehe

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
DiaBLoS™;1706570' Alıntı:
Kesinlikle...Türkiyenin tartışılmaz , en sağlam kaliteli defans adamı...BENCE.

kesinlikle katılıyorum.. :good:

'Davut

'Davut

Üye
DiaBLoS™;1706570' Alıntı:
Kesinlikle...Türkiyenin tartışılmaz , en sağlam kaliteli defans adamı...BENCE.
bizce......

sultan"

sultan"

Üye
evet sizce.Herkes zayıf yanlarını bilselerde söylemek istemez

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
sultan";1706627' Alıntı:
evet sizce.Herkes zayıf yanlarını bilselerde söylemek istemez

Zayıf yanları derken ; ? ( Agresif tarafından bahsediyorsunuz sanırım , fakat bu defans oyuncularında olması gereken 1 numaralı özelliktir )

Yahu , Türkiye de en iyi kadroyu kurarken herkes gözü kapalı Lugano yazıyor..Uefa sitesinde en iyi defans oyuncular listesinde..Uruguay Milli takımının kaptanı...Brezilya Liginin en iyi defansı seçilmiş..

E daha ne olacaktı..?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağlam bir adam Lugano...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Beşiktaş maçı çok sakin gececek demekki:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt