Fenerbahçe'den son dakika transferi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
    Konu Sahibi

BALIKESİR Belediyespor Yıldız Takımı'nın başarılı kalecisi Hüseyin Günlü, Fenerbahçe'ye transfer oldu. 15 yaşındaki Hüseyin, Yalova'da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'ndaki performansı ile Fenerbahçeli gözlemcilerin dikkatini çekti. Şampiyona sonrasında Balıkesir'e gelen Fenerbahçe yöneticileri, genç file bekçisinin ailesi ve kulübü ile görüşerek transferini gerçekleştirdiler. Hacıilbey Meslek Lisesi öğrencisi olan Hüseyin Günlü'nün öğrenimine İstanbul'da Kadıköy Meslek Lisesi'nde devam edeceği açıklandı.
Fenerbahçe'deki antrenmanlara hemen başladıklarını belirten genç kaleci, Balıkesir'i ve Belediyespor'u en iyi şekilde temsil etmek için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi. Balıkesir Belediyespor Teknik Direktörü Çetin Aslanhan öğrencisiyle gurur duyduğunu dile getirdi. Aslanhan, "Hüseyin'i Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya kazandırdığımız için gururluyuz. Hüseyin'in Belediyespor'daki diğer sporcularımıza da örnek olacağını düşünüyorum. Önümüzdeki dönemlerde yeni Hüseyin'ler yetiştireceğimize yürekten inanıyorum" diye konuştu.
Öte yandan otoriteler, Fenerbahçe'nin Volkan Demirel'e alternatif olarak iyi bir kaleci transfer etmesi gerektiğini, yedek kaleci Volkan Babacan'ın tecrübesiz olduğunu savunurken, Şampiyonlar Ligi, Türkiye Kupası ve Süper Lig maratonu için yönetim kaleci transferine gerek duymadı.

--------------- Ekleme ---------------

Başlık çekici,içeriği içler acısı :islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...