Fenerbahçe'den Carlos'a süper teklif

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'den Carlos'a süper teklif
“Bu yıl normal futbolcu statüsünde oyna. Gelecek sezon için de yeni bir sözleşme yapalım. ‘Menajer-futbolcu’ olarak forma giy. Hocalık için de kendini geliştir.”

Vatan'ın haberine göre; F.BAHÇE yönetiminin, Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos ile nikah tazelemek için girişimlere başladığı öğrenildi. Bu sezon sonunda sarı-lacivertli kulüp ile olan sözleşmesi sona erecek olan ünlü futbolcunun transferinde büyük emeği bulunan Asbaşkan Murat Özaydınlı, mukaveleyi uzatabilmek için Carlos ile görüşmelere başladı. İngiliz devi Chelsea’nin bile gündemine gelen ve Avrupa’da birkaç takımın transfer listesinde yer alan Roberto Carlos ile bir yıl daha yola devam etmek isteyen yöneticilerin ’ısınma turlarını’ başlattığı öğrenildi. Bu konuda da Murat Özaydınlı, Carlos’u yakın takibe alarak, sözleşmesini en az 1 sene daha uzatmak için, son derece ilginç bir teklifle oyuncunun kapısını çaldı

R.CARLOS DA SICAK

SEZON sonunda sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı oyuncunun en az 1 yıl daha sarı-lacivertli takımda forma giymesini isteyen yönetim, son derece ilginç bir teklifle Roberto Carlos’un aklını karıştırdı. “Bu yıl normal statüde oyna. Gelecek sezon için de seninle yeniden anlaşma yapalım. Sen de yeni dönemde hem takımda oyna, hem de kulübümüzün menajeri olarak tecrübe kazan” şeklinde bir teklif yapan yönetim, şimdi yanıt bekliyor. Roberto Carlos’un da aldığı bu ilginç teklife son derece sıcak baktığı ve önümüzdeki günlerde bu işin resmiyete dönüşeceği öğrenildi

HEDEFİ HOCALIK

İKİ yıl daha futbol oynadıktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etmek isteyen Sambacı, yönetimin getirdiği bu teklifle, hem forma giyecek, hem de işin idari ve teknik kısmını öğrenecek. Kendini geliştirdikten sonra F.Bahçe’de yürüteceği menajer futbolculukla bu durumu yardımcı hocalık ve daha sonra teknik adamlığa kadar çıkacağı düşünülüyor. Ayrıca gelecek vaadeden yıldızları da takıma kazandırmaya çalışacak. Yönetim, genç oyuncular üzerindeki etkisini de değerlendirip, onları da takıma kazandırma şansını yakalayacak.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Roberto Hoca Olmaz :)

YsF_90

YsF_90

Üye
bence uyar, inşallah uzatır sözleşmeyi. hayırlısı olsun. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
bence uyar, inşallah uzatır sözleşmeyi. hayırlısı olsun. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

eyvallah kardeşim benim yorumun için ben teşekkür ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...