Fenerbahçe'den bir bomba daha!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'den bir bomba daha!
Güiza ve Emre gibi iki flaş ismi alan F.Bahçe, dünyayı ayağa kaldıracak bir yıldızı da renklerine katmak üzere:
Xabi Alonso, F.Bahçeli olmak için artık gün sayıyor. Transferde son pürüzlerin giderilmesini bekleyen Liverpool'un İspanyol yıldızı, Luis Aragones'e "Seninle bir kez daha şampiyonluk yaşamayı çok istiyorum" dedi. İspanyol yıldızın yıllık 3.5 milyon euro'luk isteği kabul edildi. Liverpool da kontrattaki özel madde yüzünden geri adım attı.

Güiza ve Emre gibi iki flaş ismi alan F.Bahçe, dünyayı ayağa kaldıracak bir yıldızı da renklerine katmak üzere: Xabi Alonso! Sarı-lacivertliler, pazarlıklarda büyük mesafe katetti. F.Bahçe, Alonso'nun istediği yıllık 3.5 milyon euro'yu ödemeyi kabul etti. Astronomik rakamlarda direten Liverpool'u ise ikna etmeyi başaramayan sarı-lacivertliler, önemli bir bilgiye ulaştı.

Buna göre Alonso, İngiltere dışında bir kulübe gitmek isterse Liverpool bonservis bedelinde indirim yapacak. Söz konusu rakamın 8-10 milyon euro civarında olduğu öğrenildi. Bu kozu kullanan F.Bahçe, Liverpool'la anlaşmaya varmak üzere. Aragones'in telefonla temas kurduğu Alonso, "Galiba geliyorum. En büyük arzum seninle bir kez daha şampiyonluk yaşamak" dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...