Fenerbahçe'den 6-0'a özel tişört

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'den 6-0'a özel tişört
Kadıköy'de A.Gücü'nü 6-0 ile geçen Fenerbahçe'de yönetim G.Saray galibiyetine atıfta bulunarak özel tişörtleri satışa sunuyor..

Süper Lig'de Ankaragücü'nü 6-0 yenerek, sezonun son haftasına averajla lider giren Fenerbahçe, bu skoru anımsatan özel tişörtleri satışa çıkarıyor.

Sarı-lacivertli kulübün lisanslı ürünlerinin satışını gerçekleştiren Fenerium, ön tarafında ''Çok Konuşana 6-0 Tarifesi'', arka tarafında ise geçmişteki 6-0'lık tarihi Galatasaray galibiyetine vurgu yapılan ''... bir Fenerbahçe klasiği!'' yazılı tişörtler hazırladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Fenerium'dan galibiyete özel, hatıraları canlandıran sürpriz tişört. Kadıköy'de oynanan ve 6-0'lık skorla sonuçlanan maça özel 'Çok konuşana 6-0 tarifesi' tişörtleri bugünden itibaren üzerinden ön sipariş yöntemiyle satışa sunuldu'' ifadesine yer verildi.

Hatıra tişörtlerin 18 Mayıs Çarşamba gününden itibaren 24,95 liradan Fenerium mağazalarında da satışa sunulacağı bildirildi

Atakan

Atakan

Üye
Şaka gibi bir konu ...

'Davut

'Davut

Üye
Bunun İçin Biraz Erken...

Şampiyon olursak, Şampiyonluk Tişörtü Güzel olurdu...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
gidin avrupada türkiyeyi böyle temsil edin arkanızdayım sadece türkiye ligiyle olmaz bu iş gidin şampıyonlar liginde final oynayın galatasaraylıyım fenerbahçe forması giyerim maça gelirim hadi

'Davut

'Davut

Üye
Umarım O Günleride Görürüz...:)

Şimdilik Hedefimiz Şampiyonluk...Şampiyonlar ligine Katılırsak Kim İstemez ki Final Görmemek ... Olur Umarım oda

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar işten geldiğimde Açtıgım bir konuydu Galatasaray bölümüne açtıgım transfer Konusundan Sonra bunu Açmıştım yorgunluktan bir hata Yaptım Art niyet yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...