Fenerbahçede transfer rüzgarı


ben_daha_yeniyim

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe, Ülkerspor’la yapacağı geniş sponsorluk anlaşması gereğince, turuncu-yeşilli takımdan İbrahim, Mirsad ve Ömer’i kadrosuna kattı.


Fenerbahçe Kulübü’nden resmi internet sitesi vasıtasıyla yapılan açıklamada, Ülker Grubu ile geniş bir sponsorluk kapsamı içerisinde çalışmaların sürdüğü belirtilerek, “Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, bu kapsamda başta İbrahim Kutluay olmak üzere Mirsad Türkcan ve Ömer Onan’ı kadrosuna katmıştır
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt