Fenerbahçede Placente bombası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçede Placente bombası
Fenerbahçe'de Placente bombası!
Fenerbahçe, her yıl yıldız bir oyuncu transfer etme geleneğini devam ettiriyor. Son yıllarda Pierre van Hooijdonk ile başlayan Alex ve Anelka ile devam eden bu halkada son isim Bayern Leverkusen'in Arjantinli yıldızı Placente oldu. Teknik direktör Daum'un kadrosunda görmek istediği eski öğrencisiyle uzun süredir gizliden gizliye görüşmelerini sürdüren asbaşkan Hakan Bilal Kutlualp'in, ufak pürüzler dışında Arjantinli futbolcuyla anlaşmaya vardığı belirlendi.

Sol kanatta oynuyor

Bonservisi elinde bulunan Diego Placente'ye bir yılı obsiyonlu olmak üzere 4 senelik anlaşma öneren Kutlualp'in, aradaki küçük pürüzleri gidermek için görüşmelerini sürdürdüğü kaydedildi. Savunma ve orta sahanın solunda görev yapan Tangocu, Bayern Leverkusen'de çok başarılı bir performans sergilemişti. Daum'un iki sezondur sıkıntı yaşadığı sol kanat sorununu çözmeyi planladığı Arjantinli oyuncu, 2002'de Leverkusen ile Real Madrid arasındaki Şampiyonlar Ligi Finali'nde forma giymişti.

:hoho: :hoho: :hoho:

the_patriot

Üye
adam son 3 sezonda fazla forma giymedi topa bile vurmadı desek yeridir çok sakatlık geçirdi bu adamın kendine hayırı yok artık leverkusen de kendi haline bırakmış bu adamı, fener bu adamın turşusunu mu kuracak bu adam trabzon da bile oynayamaz

schweppes

Üye
bencede formda bir adamı almak daha risksiz olur hiç oynamayandan sa

wincih

Üye
hoopppppp durun bakalım bu adamın ölüsü bu lig için yeter de artar bile neden diyecekseniz defansın solunda oynarken önünde daniel bierofka ile bu adam harikalar yarattı bierofka olmadığı zaman da soldan adam geçmedi ayrıca alınmasını isterim bayer leverkusenle anlaşamamasının sebebi sakatlıkları değil PARA

sarkmaz

Üye
adam gelmeden eleştiriler b :nono: aşladı

the_patriot

Üye
Originally posted by wincih@May 30 2005, 03:31 PM
hoopppppp durun bakalım bu adamın ölüsü bu lig için yeter de artar bile neden diyecekseniz defansın solunda oynarken önünde daniel bierofka ile bu adam harikalar yarattı bierofka olmadığı zaman da soldan adam geçmedi ayrıca alınmasını isterim bayer leverkusenle anlaşamamasının sebebi sakatlıkları değil PARA
[post=68273]Quoted post[/post]​

tabiki para ; leverkusen oynamayan adama niye para versin yaw akıl var mantık var
ayrıca adamın kariyerine lafım yok ben son 3 sene için konuştum dediğim gibi adam son 3 sezon tabir yerindeyse topa bile vurmadı

fenerbahçe bu adamı almaz o kadar düşmedi fenerbahçe,milletin kokmuş oyuncularını alacak kadar

wincih

Üye
Originally posted by the_patriot@May 30 2005, 03:45 PM

fenerbahçe bu adamı almaz o kadar düşmedi fenerbahçe,milletin kokmuş oyuncularını alacak kadar
[post=68289]Quoted post[/post]​

6. cı olduğunuz seneyi hatırlatırım mafya ile pazarlıktan tutunda yapmadığınız şey kalmamıştı onlar kokuşmuş değilde ne idi yıldız artıkları idi ayrıca fb daha şl de 2 ci turu göremedi bu adam final gördü :lol2: kaldı ki forma girersede takır takır oynar onu yapacak kişi de (sanmıyorum ama ) daumun ta kendisidir nasıl cisse nin bacağoı kırıldığında ıskartaya çıkmadıysa bunun da gerek fb yada başka bir takım fark etmez orada oynaması lazım

the_patriot

Üye
Originally posted by wincih+May 30 2005, 03:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(wincih &#064; May 30 2005, 03:49 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@May 30 2005, 03:45 PM

6. cı olduğunuz seneyi hatırlatırım mafya ile pazarlıktan tutunda yapmadığınız şey kalmamıştı onlar kokuşmuş değilde ne idi yıldız artıkları idi ayrıca fb daha şl de 2 ci turu göremedi bu adam final gördü :lol2: kaldı ki forma girersede takır takır oynar onu yapacak kişi de (sanmıyorum ama ) daumun ta kendisidir nasıl cisse nin bacağoı kırıldığında ıskartaya çıkmadıysa bunun da gerek fb yada başka bir takım fark etmez orada oynaması lazım
[post=68296]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

futboldan pek fazla anlamadığın belli adam 3 senedir ayağını topa vurmamış diyorum sen hala anyadan konyadan bahsediyorsun leverkusen bile bu oyuncudan bi halt olmayacağını anlamış sözleşmesini fesh etmiş

bırakalım isim sevdasını gerçekler ortada, azıcık almancan varsa gir alman futbol sitelerine kendi gözlerinle gör

wincih

Üye
Originally posted by the_patriot+May 30 2005, 03:53 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; May 30 2005, 03:53 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by wincih@May 30 2005, 03:49 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@May 30 2005, 03:45 PM

[post=68296]Quoted post[/post]​

futboldan pek fazla anlamadığın belli adam 3 senedir ayağını topa vurmamış diyorum sen hala anyadan konyadan bahsediyorsun leverkusen bile bu oyuncudan bi halt olmayacağını anlamış sözleşmesini fesh etmiş

bırakalım isim sevdasını gerçekler ortada, azıcık almancan varsa gir alman futbol sitelerine kendi gözlerinle gör
[post=68300]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
almancam senden iyidir hiç merak etme onuda bnm bildiğim adam zam istemiş adamlaarda olmaz demiş fesh etmişler kaldı ki dediğim gibi oyuncuları adam edecek olan daumdur kendileri değil kokuşmuş oyuncu dediğin adam hakkında biraz bilgi edin öle konuş sadece onu bilmen yeter azcık futboldan anlıyorsan&#33;

the_patriot

Üye
belli almancanın benden iyi olduğu :D

ben daha senin kadar öğrenemedim :P

wincih

Üye
Originally posted by the_patriot@May 30 2005, 04:01 PM
belli almancanın benden iyi olduğu :D

ben daha senin kadar öğrenemedim :P
[post=68312]Quoted post[/post]​

bilmem almancanın asından anlarmısın futbolun fsinden anlamadıpğın gibi :) :P :lol2:

Quattro

Quattro

Üye
HAydaaaa bırakın kardeşler bu ağız dalaşını :ah:

Din kardeşiyiz sonuçta demi ama :D :D

Bu Daıum varken Fenerden fazla bişey beklemiyorum. Sen istersen ronaldinho&#39;yu getir bu adam onu bile keser oynatmaz adam tam bir oyuncu yok etme makinası gibi :off:

wincih

Üye
Originally posted by Quattro@May 30 2005, 04:21 PM
HAydaaaa bırakın kardeşler bu ağız dalaşını :ah:

Din kardeşiyiz sonuçta demi ama :D :D

Bu Daıum varken Fenerden fazla bişey beklemiyorum. Sen istersen ronaldinho&#39;yu getir bu adam onu bile keser oynatmaz adam tam bir oyuncu yok etme makinası gibi :off:
[post=68343]Quoted post[/post]​

ha şunu bileydiniz

DefectoR

Arkadaşlar kavga etmeyelim lütfen...

the_patriot

Üye
Originally posted by DefectoR@May 30 2005, 04:29 PM
[post=68355]Quoted post[/post]​

siz zorla kavga ettireceksiniz galiba bizi :D

wincih

Üye
Originally posted by the_patriot+May 30 2005, 04:30 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; May 30 2005, 04:30 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DefectoR@May 30 2005, 04:29 PM
[post=68355]Quoted post[/post]​

siz zorla kavga ettireceksiniz galiba bizi :D
[post=68356]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

hakkaten ha şunu bi benzetelim murat gel lan buraya önce seni döfecem :lol2:

DefectoR

Originally posted by wincih@May 30 2005, 04:31 PM
hakkaten ha şunu bi benzetelim murat gel lan buraya önce seni döfecem :lol2:
[post=68358]Quoted post[/post]​
Haber editörünü dövmekten içeri atarım falla seni :DD

Hem ne garezin var lem gücün bi bana mı yetiyo? :DD

wincih

Üye
Originally posted by DefectoR+May 30 2005, 04:35 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; May 30 2005, 04:35 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-wincih@May 30 2005, 04:31 PM
hakkaten ha şunu bi benzetelim murat gel lan buraya önce seni döfecem  :lol2:
[post=68358]Quoted post[/post]​
Haber editörünü dövmekten içeri atarım falla seni :DD

Hem ne garezin var lem gücün bi bana mı yetiyo? :DD
[post=68361]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sen git ozan gelsin onuda döverim :lol2:

DefectoR

Originally posted by wincih@May 30 2005, 04:37 PM
sen git ozan gelsin onuda döverim :lol2:
[post=68365]Quoted post[/post]​
Wincih ahdım var sana, İstanbula gelmemi bekle :DD

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Wincih kardeş yurt dışına kaçış bileti benden yoksa senden eser kalmıcak gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt