Fenerbahçede Daum ve Kuş tezgahı ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerbahçede Daum ve Kuş tezgahı ..
Serhat Belçika'nın Anderleth takımına gitmeden önce ortaya atılan ''Murat kuş takımda menajerlikte yapıyor. Teklifini kabul etmeyenler takımda barınamıyor'' şeklindeki iddialara, eski Fenerbahçeli Erhan Albayraktan doğrulama geldi. İspanya'nın ibiza adasında tatil yapan Konyasporlu futbolcu, ''Bunu ben de yaşadım. Daum ve Murat Kuş'un dümen suyuna gitmediğim için takımdan uzaklaştırıldım'' dedi.

Ayrılmaz ikili

Daum'un gittiği her yerde Murat Kuş'tan ayrılmadığına dikkat çeken Erhan Albayrak ''bu ikili A.Wien'de de birlikte çalışıyordu. Çok iyi anlaşıyorlar. Daum'un bir de Almanya'da menajerlik adı altında çok yakın bir arkadaşı var. O da yabancı transferi işlerini yürütür. Daum çok akıllı'dır, her fırsatta Türkiye'yi sevdiğini söyler ama ben inanmıyorum.Türkiye'yi ve Türk insanını iyi çözmüş ve maalesef çok da iyi kullanıyor'' açıklamasını yaptı.

Hooijdonk haklı

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Van Hooijdonk'un Türkiye'den ayrılmadan önce yaptığı açıklamalara değinen Konyaspor'lu futbolcu, ''Van Hooijdonk giderken nasıl bir patlama yaptı: gördünüz.
Söylediği her şeyin altına imzamı atarım. Onun gibi profesyoneli ne hale getirmiş.Halbuki iki sezon önce daum'u şampiyon yapan Van Hooijdonk'tu'' dedi. Erhan, Daum'un sözlerinde samimi olmadığını belirterek, ''En büyük şansı, oluşturulan güçlü kadrolar oluyor. Bu yılda takıma Alex liderlik yaptı. Kadro güçlü olunca Daum'da isteklerini daha rahat gerçekleştiriyor.'' diye konuştu ...

Fenerbahçe hak etmiyor

Fenerbahçe'de forma giymeninde önemine değinen Erhan Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı; ''Fenerbahçe forması ve heyecenı futbolcuyu ateşler, havaya sokar. Bunu bende yaşadım. Dünyanın hiç bir takımında yaşanmayacak keyiftedir Fenerbahçe'de futbol oynamak. Bir yönetim düşünün; teknik kadronun ve futbolcuların bir dediğini iki etmiyor. Bir kere aklınızda para alabilecek miyim? korkusu yok böyle bir kulübün başında daum olduğu için 'Yazık!' diyorum. Fenerbahçe bunu hak etmiyor.''

:huhu: :huhu: :huhu:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Serhat ve hooijdonk'a yazık oldu :( Aziz yıldırım bu işin foyasını ortaya çıkarırda daum'u kovar inşallah ..

don_juan

Üye
daumu çok büyütmüşsünüz gözünüzde hiç deymez zaten deyseydi buralarda olmazdık takımın şuanki durumu kötüye gidişatı gösteriyor allah yardımcımız olsun anelka iman gücüne gelsinde kurtarsın bakalım

Quattro

Quattro

Üye
Valla banada biraz doğruluk payı var gibi geliyor. :rolleyes:
Yani daum un böle işlere yatkınlığı var.

schweppes

Üye
başkan bir an evvel şu daum hatasını farketsede gönderse şu adamı
daum bjk de ikende hakkında böyle dedikodular vardı aynen devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...