Fenerbahce için Tarihi günler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahce için Tarihi günler
Fenerbahçe, 2005-2006 sezonu için ilk yönetim kurulu toplantısını bugün yapıyor. Transfer için belirlenen isimler için harekete geçecek olan Kanarya’da, yeni görev dağılımı da yapılacak

Sarı-Lacivertliler, yeni sezon öncesi ilk yönetim kurulu toplantısın bugün yapacak. Gündemde, yeni transferler başta olmak üzere bir çok konu masaya yatırılacak. Aziz Yıldırım’ın başkanlığında yapılacak toplantıda, 100. yıla damgasını vuracak kararlar da alınacak. İşte Fenerbahçe’nin ilk plandaki hedefleri:

1-Görev bölümü: Amatör branşların sorumlularının yanı sıra transfer komitesi tespit edilecek. Burada görev yapacak isimler yenilenecek. Amatör Şubeler Sorumlusu Mahmut Uslu’nun görevini başka bir arkadaşına devretmesi bekleniyor.

2-Transfer: Teknik Direktör Christoph Daum, transfer listesinin son halini yönetime verecek. Bu isimler üzerinde tartışacak olan yönetim, girişimlere hız verip, transferleri bir an önce bitirecek.

3-Avrupa başarısı: Geçen yıl Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkamayan Fenerbahçe, bu kez mutlaka bir üst tura yükselmeyi hedefliyor. Yönetim bu konuya büyük önem verirken, Daum’a Avrupa’da mutlaka başarı beklediklerini bir kez daha belirtecek.

4-Altyapıda reform: Yönetim kurulunun bugünkü toplantısında en önemli konulardan biri de altyapı olacak. Hollanda’dan getirilecek antrenörleri göreve başlatacak olan Sarı - Lacivertliler, halen takımı çalıştıran eski futbolcuları da yabancı antrenörlerle beraber çalıştıracak. Yabancı antrenörler, futbolcuları olduğu kadar aynı zamanda eski futbolcuların da bilgi ve birikiminden yararlanacak.

5-Şampiyonlar Ligi: Şampiyonlar Ligi maçları kesinlikle Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak. Stadın bitirilmesi için gereken ne varsa yapılacak ve tribün inşaatı kesinlikle sezon başına yetişecek.

6-100. Yıl Komitesi: 100. yılın başarılı bir şekilde kutlanması için bir komite oluşturulacak. Ve çalışmalar bir plan dahilinde takvime yayılacak.

7-Havuz sistemi: Anadolu Kulüpleri ile görüş ayrılığına düşülen havuz sistemi konusu da masaya yatırılıcak. Yönetim naklen yayın konusunda kesinlikle taviz vermemeye kararlı. Bu konuda yürütülecek strateji oy birliği ile karara bağlanacak.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kimler gelecek bakalım.. :)

Roy

Roy

Üye
Fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor fenerbahçede.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bencede.. :)

Galaxy nExUs

Galaxy nExUs

Üye
merhabalar.arkadaşlar konu fenerbahçeden açılmışken bir soru soracaktım.Ben fenerbahçe teması yapıyorum.herşey tamamda bu iconları ben değiştirmek istemiyorum.nokia'nın orjinal tema iconlarını kullanmak istiyorum acaba bu nasıl yapacağım.Theme Editor programı kullanıyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Tema bittiğinde burayada ekleyeceğim...

100. Yıl Hikaye,Şampiyon FENERBAHÇE...

mayday_

Üye
bu fenerden ne köy olur ne kasaba ben söyleyim size

Roy

Roy

Üye
Originally posted by mayday_@Jun 20 2005, 04:02 PM
bu fenerden ne köy olur ne kasaba ben söyleyim size
[post=91306]Quoted post[/post]​
Na alakası var şimdi :nono:

schweppes

Üye
hakikaten ya
ne alakası var

paratoner

Üye
Originally posted by Roy@Jun 20 2005, 02:33 PM
Fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor fenerbahçede.
[post=91159]Quoted post[/post]​
bencede yaw :box: :box:

mayday_

Üye
içimden geldi yazdım kendi görüşümüzü açıkladık yasak mı??

yılmass_

yılmass_

Üye
mayday yanlış anlama ama sen fenerbahçeme ve fenerbahçelilere hakaret ediyorsun lütfen biraz daha dikkat et! bu ilk olay değil!

SelmanTE

SelmanTE

Üye
Originally posted by ugurgunduz@Jun 20 2005, 03:49 PM
merhabalar.arkadaşlar konu fenerbahçeden açılmışken bir soru soracaktım.Ben fenerbahçe teması yapıyorum.herşey tamamda bu iconları ben değiştirmek istemiyorum.nokia'nın orjinal tema iconlarını kullanmak istiyorum acaba bu nasıl yapacağım.Theme Editor programı kullanıyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Tema bittiğinde burayada ekleyeceğim...

100. Yıl Hikaye,Şampiyon FENERBAHÇE...
[post=91288]Quoted post[/post]​

arkadaşım yannış yere yazmışsın...

schweppes

Üye
yorumlarımızı kırıcı olmadan yaparsak ortam bozulmaz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt