Fenerbahçe: 3 - İstanbul Maltepespor: 3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

Fenerbahçe, İkinci Futbol Ligi (B) Kategorisi 1. Grup ekiplerinden İstanbul Maltepespor ile yaptığı hazırlık maçında 3-3 berabere kaldı.
Everton maçında forma giyen oyuncuların yer almadığı karşılaşmada sarı-lacivertliler yedek ve PAF takımı oyuncularından kurulu bir kadroyla mücadele etti.
Karşılaşmayı Alex, Luciano, Önder ve Serkan da izlerken, sarı-lacivertlilerin yarını dinlenerek geçirecekleri bildirildi. Fenerbahçe, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına 2 Ağustos Salı günü yapacağı antrenmanla başlayacak.

Stat Dereağzı
Hakemler Nuri Bingöl xx, Mehmet Kaplan xx, Serkan Karaca xx
Fenerbahçe Recep xx (Dk. 46 Serdar xx), Mahmut xx, Can xx, Kutay xx (Dk. 68 Uğur x), Selçuk xx (Dk. 80 Güven x), Kemal xx, Olcan xxx, Gürhan xx, Mehmet xx, Semih xx, Kerim xx
İstanbul Maltepespor Erşen xx, K.Levent x (Dk. 46 Şenol xx), Abdullah xx, Serhat xx, Ali xx, Ramazan xx (Dk. 46 İsmet xx), Engin xx (Dk. 46 Serkan xx), Kamil xx (Dk. 75 Ahmet x), Hızır xx, Uğur xx (Dk. 46 Cengiz xx), Levent Kasımoğlu xxx
Goller Dk. 17 Hızır (penaltıdan), Dk. 24 Gürhan, Dk. 27 ve 41 Levent Kasımoğlu, Dk. 36 Kemal, Dk.40 Olcan

ukalaboy

ukalaboy

Üye
hahha maltepeliyiz herturlu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben seyrettim genç çocuklara şans vermiş.. :ehe:

Caine

Caine

Üye
bu maçların acısı hep kalıyor ama... rakip takımlara alay malzemesi işte... ya cidden fb altyapıdan daha şimdiye kadar semih dışında bir futbolcu çıkardığını görmedim varsada bilmem. bu kadar pahalı futbolcular transfer edeceğine peşinde koştuğu emrelerden yetiştirseya. hem kendileri kazanır hemde türk futbolu. şimdi bazıları önem veriyor yetiştiriyor der ama yoook ortada kimse yoooooook

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw ne acısı everton maçı sonrası idman maçı yapılmış hadi pendik maçı neyse resmi maçtı elediler ama bu idmanda yapılan can kerim vs oynadığı bir maç:.. :nono:

DefectoR

Originally posted by Caine@Aug 1 2005, 02:58 PM
bu maçların acısı hep kalıyor ama... rakip takımlara alay malzemesi işte... ya cidden fb altyapıdan daha şimdiye kadar semih dışında bir futbolcu çıkardığını görmedim varsada bilmem. bu kadar pahalı futbolcular transfer edeceğine peşinde koştuğu emrelerden yetiştirseya. hem kendileri kazanır hemde türk futbolu. şimdi bazıları önem veriyor yetiştiriyor der ama yoook ortada kimse yoooooook
[post=120858]Quoted post[/post]​
İyi de semih te altyapı'dan gelemdi ki!!! adam bizim mahalleden yetişme yaw :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt