Fenerbahçe 0 - 4 Shevchenko

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sambadisakkarit

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe 0 - 4 Shevchenko
Yorumlarınızı alalım.

Bana göre Daum futbolun f'sinden anlamıyor. Tuncay'ı milli takım performansını gördükten sonra dahi kanatta oynatması bunun en büyük delili...

Galatasaray'ın UEFA Kupası zaferini yaşatan o muhteşem orta sahası maalesef Fener'de yok. Fener isterse Henry'i alsın; yine de bu orta sahayla Avrupayı unutsun derim.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Fener kötü takim değil ama Bir kez daha gördüm ki Milan muhteşem bi takim
________

Rui costa'nın forma yırtılma sahnesi çok komikti yav gülecem diye öldüm

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hakettik daha ne diyim..

sambadisakkarit

Üye
    Konu Sahibi
İddia ediyorum; Milan çeyrek finali dahi göremez. Hadi gördü diyelim. Yine de yarı finale kalamaz.

symbianboy

Üye
niye göremesinki milan dandik bi takım değil bence finale bile gelir

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Milan zaten bizi oyunuyla değil ismiyle yeni..

Aldığı 8 puanın 6'sı bizden.. Sebep isimden korkmam çok büyük etken..

ibonline

ibonline

Üye
gercekten cok kötü bir Fener izledim
ve skoru hak ettik...

slayer

Üye
yuh_!!! 4 tanemi yediler_???
tüh tüh tüh... keşke izleseydim... Ben yine unuttum macı izlemeyi

sambadisakkarit

Üye
    Konu Sahibi
Milan'ı Fenerbahçe maçlarındaki performansıyla değerlendirmeyin. Bu takım gerçekten dökülüyor bu sene...

ardaca

Üye
yine de milanı alkışlayabilen centilmen seyirci vardı. fenerbahçe bu ülkede standart yükseltiyo. kalite olarak, yıldız futbolcular olarak, stadyum olarak, taraftar olarak. ama avrupada maalesef istenen duruma gelinebilmiş değil. 100. yılda inşallah. bu seneler tecrübe olsun da 100. yılda en kötü uefa kupası gelsin. amin

haftasonu g.saraya başarılar!

symbianboy

Üye
fenerin biraz tecrübe kazanması gerekiyor avrupada maçta milanlı oyuncunun forması yırtılmıştı

sambadisakkarit

Üye
    Konu Sahibi
Valla centilmenlik avrupada yapılmış benim için bir anlam ifade etmiyor. Kendi ligimiz düze çıkmadıkça hiç bi tarftarı avrupadaki davranışları nedeniyle tebrik etmem.

Caine

Caine

Üye
fener taraftarı artık kendi takımında alkışlayacak birşey bulamadı. bu gecenin en güzel dakikası 90 dakikada şeva gibi bir adamdan resitalleri dinlemek oldu cidden statta olsaydım 2. golünden sonra maç bitimine kadar sadece şevayı ayakda alkışlardım fener bu gidişle uefaya bile zor gider. kendi kendilerini yakdılar

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Nov 24 2005, 12&#58;27 AM) [post=213965]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
fener taraftarı artık kendi takımında alkışlayacak birşey bulamadı. bu gecenin en güzel dakikası 90 dakikada şeva gibi bir adamdan resitalleri dinlemek oldu cidden statta olsaydım 2. golünden sonra maç bitimine kadar sadece şevayı ayakda alkışlardım fener bu gidişle uefaya bile zor gider. kendi kendilerini yakdılar
[/b][/quote]
niye ikinci gol?
sen zaten tümden ayakta alkışlardın yeme bizi
muhahahahaha
artık havada bult avrupayı unut bu sene Türkiye için şansız bir yıl,Dünya kupasından elenişimiz.Beşiktaş ve Fenerin avrupadaki istkrari belli trabzon ve gsyi hic sorma ivediyen bu olumsuzluklara fren yapılması lazım

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Nov 24 2005, 12&#58;48 AM) [post=213992]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Nov 24 2005, 12&#58;27 AM) [post=213965]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
niye ikinci gol?
sen zaten tümden ayakta alkışlardın yeme bizi
muhahahahaha
artık havada bult avrupayı unut bu sene Türkiye için şansız bir yıl,Dünya kupasından elenişimiz.Beşiktaş ve Fenerin avrupadaki istkrari belli trabzon ve gsyi hic sorma ivediyen bu olumsuzluklara fren yapılması lazım
[/b][/quote]

2.gol ayrı bi güzeldi. hem ben sana neden yalan söyliyim ki
sen zaten inanmazsın

oteb

Üye
Bu nasıl bir sistem, nasıl bir defans anlayışı, nasıl bir takım savunması, nasıl bir hücum anlayışı&#33;&#33;&#33;... Nasıllar bitecek gibi değil . Şampiyonlar Liginde oynuyorsunuz hem de Kadıköy gibi bir yerde; ne bileyim ya defansınız iyi olur, az pozisyon verirsiniz yada pozisyon bulursunuz. Sahada FB adına hiçbir şey yok...

hidayet

hidayet

Üye
milan yürüye yürüye oynayıp galip gelmesini bildi işte sonuç <span style="color:#993399">Fenerbahçe 0 - 4 Shevchenko </span>

Tayfuns

Üye
su bi gercekki fener avrupada hic bir sey yapamaz.
milan hafta sonu fiorentina&#39;ya 3-1 yenildi diye rehavete kapılan adamlar dun bi schevchenko yu tutamadılar adamın adı schevchoGol oldu 4 tane yenirmi bi adamdan be ayni adamdan 4 gol 1 olur 2 olur tedbirini alirsin uzerine 2 adam yollarsin yok yapmazlar.gol yedikce acil adami rahat birak dua edinki 6 atmadi size
FENER HAKKETTİ

DefectoR

TEBRİKLER FENERBAHÇE TARAFTARINA

Maç boyunca gerçekten kendilerine yaraşır bi şekilde davrandılar 90 dk tezahuratlarını eksik etmediler, Shevy nin 3. golünden sonra onları alkışaldılar, yetmedi maçtan sonra onları tribünlere çağırıp bir de orda alkışladılar. Gerçekten inanılır gibi değildi FENERBAHÇE taraftarını tebrik ediyorum..

Gelelim maça 3 adam dışında Fenerbahçe&#39;de adam yoktu. Volkan, Serkan ve Deniz... Ama maç çok centilmen geçti gerçekten çok güzeldi yenilmemize rağmen bu denli güzel geçmesi mutlulu verici hele ki son günlerde ülkemizin adı bir sürü spor suçuna karıştığı için ben yenilmemize üzülmüyorum Milan gibi büyük bir takımın bu kadar hoşgörü görerek burdan ayrılmasına seviniyorum bu ülkemiz için bir artı olacaktır...

Milanlı futbolcular ve taraftarlar ve dünya gördü ki Türkiye korkulacak bir yer değil...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Taratara laf atmayalım.. Hangi takım taraftarı bunu yaptı da biz sizi örnek göstermedik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...