fener puanı bitirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
fener puanı bitirdi
yaa anlamıyorum galatasaray kupayı alıyor türkiyenin puanı yükseliyor takımlar ön elemesiz gidiyor fener puanları yiyyip geliyor nerede anelka nerede alex ve nerede başka oyuncular anladıkki avrupada paranın bi öne mi yok avrupada parayla maç kazanılmaz FENERBAHÇE allahtan bu sefer 0 çekmedi onada şükür

cosmokramer

Üye
hakkaten yahu...
bu sene büyük ihtimal Türkiye şampiyonu da ön eleme oynayacak şampiyonlar ligine katılabilmek için. Gerçi bizim için fark etmez, ön elemelerde hiç mağlubiyetimiz yok çok şükür,

fener yine ön elemeye takılıp şampiyonlar ligine katılamıyacak galiba...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar o zaman bu sene gitseydinizde sizinde katkılarınız olsaydı... Bu sezon fenerbahçe elinden geleni yaptı.. (DAUMA RAĞMEN)...

Ayrıca eskiden aldık falan demeyin onlar için tüm fultboşseverler teşekkür etmek zorundadır ve edecektirde.. Burada milli bir durum vardır ülke puanı fb veya gs farketmez...

Fener yedi gibi başlıklarlada bu ülke futbolda asla bişey yapamaz.. Bu zihniyet değişmeli...

Bu punların TÜRKİYE için olduğunu unutmayın.. FB veya GS için değildir!!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle van hoijdonka katılıyorum sizler ülke maneviyatından cok kendi maneviyatınızı dusunuyorsunuz onemli olan ULKE MANEVİYATI ulkenin yanında fb gs konusulmaz...

ardaca

Üye
ufak bi ekleme: bu puanları kimin aldığı da çok önemli değildir.
mesela ben fenerli olmama rağmen gs uefayı aldığında en fanatik gsliden bile daha çok sevinmişimdir. aynı şekilde başarısızlıklarda da üzülmüşümdür. bence böyle olması gerekir zaten! ama konu Türkiye olunca rekabet olmalıdır ve olacaktır.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ama arkadaşlar işi fenere getirip.... Ülke puanından çıkartmışlar resmen...

cosmokramer

Üye
biz de fenerin ülke puanını düşürmesine üzüldüğümüzü belirttik,
yazılanları bir daha okuyun isterseniz,
çok yanlış anlamışsınız...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sizin üzülme duygunuz cok farklı demekki...

cosmokramer

Üye
ya da sizin anlayışınız biraz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...