fener milan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
fener milan
ilk yarıda tam bir hakem fiyaskosu vardı sahanın en iyisi tuncay'dı milan basit gollerle maçı aldı alex gerçektende defanstan alıp tüm milanlıları çalımlayıp gol atabilirdi ama olmadı milanda gerçek bir kadro darlığı var vieri 11de oynatmasıda bunu kanıtlıyor appiah'ın çıkması dengeyi bozdu fener bu maçı alabilirdi

Salihyet

Salihyet

Üye
iyi oynadık ama neden hep son dakkalar nedennn :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle alabileceğimiz bir maçtı öyle ahı şahım oynamadık ama milan karşısında oynanabilecek en iyi oyunu oynadığımız görüşündeyim.. ;)

ardaca

Üye
gerçekten güzel bi maçtı. deplasmanda olmasına rağmen gayet iyi oynadık. ayrıca maç çok centilmence geçti. keşke puan alabilseydik

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
bence maç orda bitmemeliydi ben hakem olsaydım öncelikle futbolcuları soyunma odalarına gönderirdim sonra yeniden çıkarırdım hakem hemen bitirdi olmaz böle fenerde paramı yok milanın verdiği paranın 2 katını verirdi

ibonline

ibonline

Üye
aslında bir fenerbahceli olarak uefayla görüserek maclarımızı 80 dk yapalım, bu son dakikalar hic yaramıyor bize, macın başından beri defansımızdan cok korktum ve korktuğum başıma geldi, kaka sov yapa yapa gol attı :PP
aslında birde böyle düşünemeli bunları dünyaya biz tanıtıyoruz, örnek man.uniteddeki runi :artı: bakın kakada bu gece prim yaptı
bunları dünya futboluna kazandıran biziz :D
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FENER

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
gecmisler olsun

tsubasa

tsubasa

Üye
caktılar bize ilk maçtan :ah: :'( :'(

ibonline

ibonline

Üye
aslında kötüde değildik

tsubasa

tsubasa

Üye
Originally posted by ibonline@Sep 14 2005, 01:55 AM
aslında kötüde değildik
[post=164975]Quoted post[/post]​

idare eder gibi gözüküyoduk ama o son goller iyice gözümden düşürdü takımı,hele o kaka nın golü yokmu adam orta sahadan koptu geldi,çaktı gitti :'(

Caine

Caine

Üye
ben ibonlineyle bu maçı izledim ve maçın 2. yarısını izlerken bu maç 3-1 bitecek dedim. o bana fener mi alacak dedi bende hayır milan dedim :DD

bu gece inanınki fener beklediğimin çok üstünde oynadı,
alex gene vasattı ben beğenmedim. aurelo,apiah ve anelka süperdi ;;) tuncay gene deli divaneler gibi boş toplar peşindeydi bu gece hiiiç beğenmedim onu :eksi: ümit ozat döküldü. kemalettein gereksiz yere oyuna sokuldu ve çıkarılması da bir hataydı, maçın bitimine 20-30 dakika kala nobre girmeliydi ve tuncayı kesmeliydi. o iş yapar gözükür ama futboldan az çok anlayanlar onun boş iş yaptığını bilirler :rolleyes: kısacası çok iyi bir fener izledim ve bir ara maçı alabilir diyede düşündüm ama tahminim tuttu :DD daha çoook maççç var ve tüm fener camiasına ve taraftarlarlarına geçmiş olsun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Maçı izlemedim ama o kadronun olduğu bir takım nasıl kazanamaz bu maçı anlamadım, Fenerbahçe&#39;nin şimdi ki kadrosu bana göre 2, 3 yıl önceki Real Madritin kadrosundan daha iyi ama nasıl iyi futbol oynayamıyorlar anlamıyorum :wacko: Bence Fenerbahçe&#39;nin kötü futbol oynamasının sebebi daum.. <_<

tsubasa

tsubasa

Üye
büyü var üzerimizde büyü :ah:

Caine

Caine

Üye
büyü var üzerimizde büyü

sizde bir büyüdür tutturdunuz gidiyorsunuz :DD yaw siz stadınızı o büyücü kadının döktüğü ç.şle büyüyü bozmamışmıydınız :haha: valla bu fener taraftarı süper yaaaaaaaaaaaa :artı:

slayer

Üye
abartmayın hiç de iyi oynamadılar ama beklentilerimin üzerindeydi fener
tek adam gibi oyuncunuzda kalecinizdi
-milanda berbat oynadı-
Originally posted by BeRdOşH
Fenerbahçe&#39;nin şimdi ki kadrosu bana göre 2, 3 yıl önceki Real Madritin kadrosundan daha iyi
yapma yaw ne iyisi alex vb. oyuncular kim; real&#39;in 2-3 yıl önceki kadrosundaki adamlar kim.... :eksi:

neyse geçmiş olsun

valmont2

Üye
fenerbahce tarihi bir fırsatı kacırdı bence.. milan tam hayal kırıklıgıydı.. özelliklede vieri.. ancelotti nasıl onu 70 dakikaya yakın oyunda tuttu anlamadım dogrusu.. fenerbahce bu kadar kotu milan ı yenemiyorsa grupta işi cok zor.. birde milan ın gecen seneki gibi oynadıgını düşünsenize..

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
geçmiş olsun

Haberci

Haberci

Üye
Futbol netice oyunudur.Ama tabii bu arada oyun içerisindeki artı ve eksilerden hisse çıkarmak gerekiyor.Ancak bu şekilde guruptan çıkma şansı doğabilir.Fener eline fırsatlar geçti ama değerlendiremedi adamlar değerlendirdi ve netice...Keşke yenseydi de Türkiye nin geneldeki futbol durumuna etki etseydi...Geçmişinden des almayan ayakta duramaz ve dilerim ikinci maçta bunu telafi ederler.Feneri dün akşamki oyunundan dolayı da ayrıca tebrik ederim.Milan gibi bir Dünya takımının karşısında son dk lara kadar beraberliği taşıması da güzel olsa gerek :) Biz Türk takımları GS hariç (ki onlar bu fobilerini aştılar) hep bu tür hataları yapıyoruz.Geçmişimize bakarsak hep son 5 dk içinde mağlup oluyoruz...o zaman bizim bir eksiğimiz var ama ne ? Kendimize güvenimiz mi yok ne?:)

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
valla abi bence takım oyunu olduğunu unutuyoruz

valmont2

Üye
Originally posted by Haberci@Sep 14 2005, 12:33 PM
Futbol netice oyunudur.Ama tabii bu arada oyun içerisindeki artı ve eksilerden hisse çıkarmak gerekiyor.Ancak bu şekilde guruptan çıkma şansı doğabilir.Fener eline fırsatlar geçti ama değerlendiremedi adamlar değerlendirdi ve netice...Keşke yenseydi de Türkiye nin geneldeki futbol durumuna etki etseydi...Geçmişinden des almayan ayakta duramaz ve dilerim ikinci maçta bunu telafi ederler.Feneri dün akşamki oyunundan dolayı da ayrıca tebrik ederim.Milan gibi bir Dünya takımının karşısında son dk lara kadar beraberliği taşıması da güzel olsa gerek :) Biz Türk takımları GS hariç (ki onlar bu fobilerini aştılar) hep bu tür hataları yapıyoruz.Geçmişimize bakarsak hep son 5 dk içinde mağlup oluyoruz...o zaman bizim bir eksiğimiz var ama ne ? Kendimize güvenimiz mi yok ne?:)
[post=165128]Quoted post[/post]​
kendine guvenden ote milli takımımızda da var bu.. tam anlamıyla bir turnuva takımı olamıyor.. defans tecrubesiz ve genc futbulculardan olusuyor... bir anlık dalgınlıktada golu yediler.. ayrıca fenerbahce iyi futbol oynamıs oynamamıs bence onemli degil.. ozellikle bu tur turnuvalarda netice onemli.. kendimizi aşmamız gerekiyor.. turkiye dunya 3. olmus.. galatasaray uefa kupasını almıs.. serefli yenilgiler bundan 10 sene onceydi.. şimdi avrupadaki gazeteleri okusanız milan fb yi yendi diycekler sadece.. o kadar.. ama son dakikalardaki golleri yemeseydi ozaman futbolundanda bahsediceklerdi.. yani iyi oynamıs yok ezilmemiş falan filan bunlarla avutmayalım kendimizi.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...