Fener İlk Bombayı Patlattı!

 • 24 Nisan 2011
 • 529 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile para ve Bilica'nın yanı sıra, Bülent Uygun'un isteyeceği bir Oyuncu karşılığı el sıkışıldı. Sırada Trabzonsporlu Selçuk İnan ve Karabüksporlu Emanuel Emenike var.

  Bucaspor'u bu akşam yenmesi halinde şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayacak olan Fenerbahçe, yeni sezonun yapılanması için de düğmeye bastı. Trabzonsporlu Selçuk İnan ve Karabükspor'un golcüsü Emmanuel Emenike'nin işini büyük oranda bitiren ancak bu iki Oyuncu için resmi girişimde bulunmayan Fenerbahçe ilk bombasını Sezer Öztürk ile patlattı. Devre arasında Beşiktaş'ın 8 milyon Euro karşılığında renklerine bağladığı Tabata ile takas etmeyi düşündüğü ama transferini gerçekleştiremediği Eskişehirspor'un genç yıldızıyla her konuda anlaşmaya varıldı.

  Gelin, bu işi bitirmek için kolları sıvayan sarı lacivertli yöneticilerden Şekir Mosturoğlu'nun, "Fenerbahçe'de oynar mısın?" teklifine hiç düşünmeden olumlu cevap veren Sezer Öztürk'ün transfer hikayesine bir bakalım...  Transferi Şekip Mosturoğlu bitirdi

  Uzun süredir takip edilen, Aykut Kocaman'ın da "Bize katkısı büyük olur" dediği Sezer için yöneticiler ilk olarak hocası Bülent Uygun'a danıştı. Uygun'un genç Oyuncu için tam not vermesi ve "Gökhan Gönül gibi Fenerbahçe adına çok yararlı bir transfer olur. Sezer en az 7-8 yıl sarı lacivertli formayı başarıyla taşır. Büyük takımda kendini gösterme fırsatı daha fazla olacaktır" deyince transferin startı verildi. Fenerbahçe yönetiminin bu transfer için yetki verdiği asbaşkan Şekip Mosturoğlu hEmen girişimlere başladı ve Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile bonservis konusunda anlaşmaya vardı. Para ve Bilica'nın yanısıra Bülent Uygun'un isteyeceği bir Oyuncu karşılığı Sezer için el sıkışıldı. Halil Ünal da, Aziz Yıldırım ile olan sıkı ilişkisi nedeniyle bu transfere onay verince, Fenerbahçe Sezer Öztürk'ün işini bitirdi.
   


  Yazan: Tuba.Erva
 2. Adamlarda para var :d:
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 3. Herşey para demek değil:nono:
   
 4. Para ve huzur var , ve en önemlisi her dalda başarı var ...
  Transferi gerçekleşirse süper olur . Gerçekten kaliteli bir oyuncu . İş yapar .
   
 5. Fener ve başka kulüpler Ersana Beşiktaşın önerdiği rakamlardan daha fazla rakamı öneriyor ama adam Beşiktaşta oynamak istiyorum ısrarla.Herşey para değil tekrar tekrar tekrar... :)
   
 6. Fenerbahçe , Ersan ile ilgilenmediğini bizzat RESMİ SİTE DEN AÇIKLADI .
  DUYURULUR ...
   
 7. Fenerbahçenin yalanlamadığı transfer yok ki.Bu fenerbahçenin transfer politikası olabilir:hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 10:40