Fener formasına saygısızlık'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*efsane*

*efsane*

Üye
    Konu Sahibi

Ankaragücü maçında taraftarların protestosuna alkışla karşılık verince büyük tepki çeken Selçuk, "Takım kaptanı olarak doğru hareketi yaptım" diye konuştu.

Yenik durumda oldukları bir sırada aralarında yaptıkları paslaşma sırasında, tribünlerden yükselen “oley, oley” seslerinin kendisini çok üzdüğünü ifade eden Selçuk, “Bu durum karşısında bir tepki vermem gerektiğini düşündüm ve takımı korumak adına taraftara alkışla karşılık verdim. Bunun üzerine bütün tepki bana döndü ve sürekli ıslıklandım. Takım kaptanı olarak doğru hareketi yaptığıma inanıyorum” dedi. Kötü oynadıklarında taraftarın kendilerini protesto etmesinin doğal olduğunu dile getiren tecrübeli oyuncu, “Ancak hiçbir futbolcu böyle protestoya layık değil. Bu davranış, futbolcudan çok, şerefle taşımaya çalıştığı Fenerbahçe formasına yapılmış bir haksızlık ve saygısızlıktır. Bu hareket yine yapılsa, yine aynı tepkiyi veririm” diye konuştu.

Doğan

Üye
bence orda selcuğa kaptanlık verilmesi baslı basına bi hata selcuğun yaptığıda gercekten saygsızLık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt