Fener-Denizli maçı sonucu 4-3...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Fener-Denizli maçı sonucu 4-3...
Fatih' in 104.dk yaklaşık 30 m attığı gole, Luciuno' nın 110 dk karşılık vermesiyle penaltılara kaldı...
Fenerbahçe- 4
Denizli - 3 FENER FİNALDE...

Caine

Caine

Üye
bal bal lujciano atmadı zorla al at dediler daha ne olsun :)

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
gsliyim ama ne diyeyim
helal olsun :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :vur: :vur:

the_patriot

Üye
en az gs ninki kadar bal

Quattro

Quattro

Üye
Ya ne diyeyim denizli+dereliye karşı oynadık maçı..

Arkadaşım iskoç ne balı yapma ya alkışlıcağına bal diyosun ayıp ayıppp...

:bravo: :bravo: :bravo:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw eğer ümit özat küfür ettiyse(ki bana göre dudak hareketlerinden ettiği anlaşılıyor) hakem haklı orada... Hakem kötüydü ama kırmızı kartlarda haklıydı...

Ne güzel şimdi statta olacaktım arkadaşlar gitmeyelim dediler... :(:(:(:(

the_patriot

Üye
Originally posted by Quattro@Apr 21 2005, 11:06 PM
Ya ne diyeyim denizli+dereliye karşı oynadık maçı..

Arkadaşım iskoç ne balı yapma ya alkışlıcağına bal diyosun ayıp ayıppp...

:bravo: :bravo: :bravo:
[post=36270]Quoted post[/post]​

kızma dostum
:bravo: :bravo: :bravoo:

Caine

Caine

Üye
iskocyali hangi takımlısın bilmiyom ama burdan gorunduğu kadar bjklisin galiba. sen yat kalk hafta sonunda aldığınız maça dua et. bak o kadar fb yuklendik ama guzel mac oldu sizde bjkde daha ballıydı o gun ve maci aldı. sen heralde dun aksamki gs-ts macini izlemedin nerde gorsem gs maci balla aldı diyosun. git istatistiklere bak oyle konus abicim. bal mal degil soke soke aldık. ama bugun ku fener maci icin bisey demiyom. cunku denizli gibi bir takıma karşı 10 kişi oynamak kolay değil. ama cidden şansla aldı maci fener. olsun sonucda dediğiniz gibi haticeye değil neticeye bakacaksın...

the_patriot

Üye
bende zaten bjk ballı demiştim
şimdi sana ne oldu ribery

muraoyak

Üye
kısacası fener yendi hahahaha gs yide yener finalde bu senede alır kupayı :D

the_patriot

Üye
Originally posted by franck_ribery@Apr 21 2005, 11:15 PM
iskocyali hangi takımlısın bilmiyom ama burdan gorunduğu kadar bjklisin galiba. sen yat kalk hafta sonunda aldığınız maça dua et. bak o kadar fb yuklendik ama guzel mac oldu sizde bjkde daha ballıydı o gun ve maci aldı. sen heralde dun aksamki gs-ts macini izlemedin nerde gorsem gs maci balla aldı diyosun. git istatistiklere bak oyle konus abicim. bal mal degil soke soke aldık. ama bugun ku fener maci icin bisey demiyom. cunku denizli gibi bir takıma karşı 10 kişi oynamak kolay değil. ama cidden şansla aldı maci fener. olsun sonucda dediğiniz gibi haticeye değil neticeye bakacaksın...
[post=36284]Quoted post[/post]​

senin yaptığın sazanlıktır

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Onlar sahada, sizler burada kapışıyorsunuz :) Hem onların kapışması sizlerinki kadar ateşli de olmuyor :) Fanatiklik bu olsa gerek :) Fenerbahçe yi almış olduğu netice sonucu tebrik ederim.Atamayana yine attılar :) ...Saygılar...

cosmokramer

Üye
yahu bu fener taraftarı anonsçu adam olmadan tezahürat edemiyor mu?
:))
çok güldüm yahu...

ardaca

Üye
final güzel olcak. hakeden kazansın. ama ben fb derim bi fb li olarak

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Valla bence hakeden kazansın isterim :) ki O zaman diğer taraf ister istemez susacak,susmalı.Ama bizler öyle bir fanatik taraftarlarız ki, yenmek veya yenilmek, bi şey ifade etmiyor :) bizler yine eleştirecek bi şeyler buluyoruz :) Neden? öyle gördük,öyle uyguluyoruz ve bizden sonraki nesil de aynen bu yolda devam edeceğe benzer ne dersiniz? :) Saygılar...

Caine

Caine

Üye
fb asla gs den bir kupa alamaz. en son 22 yıl once almıslardı heralde bir 22 daha bekleticez. sounesside cagiracaz tekrardan adam bayrak dikmeye gelecek. bu ulkede kimse boyle kupa maclarında gsyi kolay kolay yenemez. en buyuk gs... abi ala ala bıktık su turkiye kupasından ama napalım bilerek fb ye mac mi vericez gene alicaz hemde eze eze :)

chax

Üye
fenerliyim ama kupada gs e karşı şansımız ok gibi ornekbjk a yenildiimiz gibi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by franck_ribery@Apr 22 2005, 12:19 AM
fb asla gs den bir kupa alamaz. en son 22 yıl once almıslardı heralde bir 22 daha bekleticez. sounesside cagiracaz tekrardan adam bayrak dikmeye gelecek. bu ulkede kimse boyle kupa maclarında gsyi kolay kolay yenemez. en buyuk gs... abi ala ala bıktık su turkiye kupasından ama napalım bilerek fb ye mac mi vericez gene alicaz hemde eze eze :)
[post=36339]Quoted post[/post]​

Neden şansımız yok... Sanki varya karşındaki takım 3. lig takımı veya amatör takım gibi konuşuyosun.... :off: :off: :off:

O şansı yok dediğin takım ligte senin 4 puan önünde.. Yorum yaparken bunlarada bakalım... :off:

gersen

Üye
valla ben şahsen luciano'nun yerinde olsam o topa dokunmazdım, zaten kaleye giriyordu...

curunan

curunan

Üye
Feneri tebrik ederim. Galatasarayla iyi bir mücadele olacağına inanıyorum. kısmetse ben bu kupa maçına gidiyorum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt