Fener antrenmanında gerginlik!

 • 6 Mart 2013
 • 338 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı Victoria Plzen maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmanda Orhan ile genç futbolcu Beykan arasında başlayan tartışma, daha sonra Emre Belözoğlu-Orhan Şam tartışmasına dönüştü.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı Victoria Plzen maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmanda Orhan ile genç futbolcu Beykan arasında başlayan tartışma, daha sonra Emre Belözoğlu-Orhan Şam tartışmasına dönüştü.

  Orhan Şam ve Beykan Şimşek, sertlik nedeniyle tartışma yaşandı. Cristian iki futbolcunun arasına girdi. Serdar Kesimal, Beykan'ı Orhan'ın yanından uzaklaştırdı. Daha sonra Emre Belözoğlu, Orhan Şam'ın yanına gelerek takım arkadaşıyla konuşmaya başladı. İkili arasında da sözlü tartışma yaşanırken, diğer futbolcular iki oyuncuyu birbirinden uzaklaştırıp tartışmanın büyümesini önledi. Antrenör İsmail Kartal'ın da futbolcuların yanına gelerek tartışmayı sona erdirmeye çalıştığı görüldü.

  Sow, Cristian, Kuyt, Webo, Gökhan Gönül, Ziegler ve Bekir İrtegün'e aktif dinlenme programı uygulandı. Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Victoria Plzen ile 7 mart perşembe günü deplasmanda yapacağı maç için yarın öğle saatlerinde Prag'a giderek buradan kara yoluyla Plzen'e geçecek.
   


  Yazan: doctorrr
 2. Anlaşılan adamlar yedikleri son dakika golünün etkisinden kurtulamamışlar birbirlerine saldırıyorlar :ehe :islik
   
 3. Hic olmazsa yumruk yumruga girip vahsice birbirlerine saldirmiyorlar ...
  Medeni bir sekilde tartismislar . Sikinti yok .
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 02:34